• Головна
  • Депутати відмовилась змінювати місце проведення етно-фестивалю "Маланка-фест" у Чернівцях
10:30, 17 квітня 2018 р.

Депутати відмовилась змінювати місце проведення етно-фестивалю "Маланка-фест" у Чернівцях

Депутати відмовилась змінювати місце проведення етно-фестивалю "Маланка-фест" у Чернівцях

Депутати Чернівецької міської ради не підтримали декілька петицій чернівчан. На фінальному засіданні Чернівецької міської ради депутати не підтримали дві петиції , що стосуються проведення фестивалю Маланок. 

Зокрема, не набрала достатньої кількості голосів депутатів про перенесення  фестивалю Маланок із центру Чернівців.

"Перенести щорічне проведення Маланки з центру міста на Кемпінг, на територію обласного музею народної архітектури і побуту по вулиці Світловодська, 2. Проведення такого заходу в робочий день створює великі незручності для працюючих жителів міста. Перекриття руху транспорту унеможливлює добратись з однієї частини міста в іншу. Взагалі культура Маланки - це глибинна культура села, а не міста. Тому і проводити її потрібно у відповідних для цього місцях. Розташування і ландшафт цього музею цілком підходить для проведення Маланки. Там могли б працювати і заклади харчування, продаватись сувеніри. Було б повне свято", - зазначила  у січні 2018 року авторка петиції.

Також, вочевидь, не сподобалась депутатам міської ради ініціатива чернівчан зробити вихідним днем фестиваль Маланок у Чернівцях, пише асс

"В зв’язку з тим, що фестиваль Маланки проводиться в робочий день, усі працюючі мешканці міста та школярі, не в змозі бути присутніми на ньому. Крім цього в день проведення фестивалю, в місто приїжджає велика кількість гостей, туристів та самих учасників цього дійства, що приводить до перевантаження громадського транспорту, заторів на дорогах, крім цього організаторами додатково перекривається рух, все це ускладнює переміщення по місту"- йдеться у петиції .

#Чернівці #Маланка-фест #петиції
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...