• Головна
  • Додаткових коштів на ремонт доріг Чернівецька область не отримає
13:45, 17 квітня 2018 р.
Надійне джерело

Додаткових коштів на ремонт доріг Чернівецька область не отримає

Додаткових коштів на ремонт доріг Чернівецька область не отримає

Як відомо, на Буковині виділяють у 2018-му, за словами голови облдержадміністрації, 107,2 млн грн на ремонтно-будівельні роботи і 76,7 млн на експлуатаційне утримання. Крім того область акумулювала 158 млн грн невикористаних коштів від митного експерименту 2017 року.

Як повідомили в Департаменті фінансів облдержадміністрації, на виконання вимог Бюджетного кодексу України та постанови Кабміну «Про проведення експерименту з фінансового забезпечення здійснення заходів з розвитку автомобільних доріг загального користування в усіх областях та м.Київ, а також дорожньої інфраструктури у м. Київ» від 16.09.2015 № 726 (з врахуванням змін), органами Державної казначейської служби в області 12.04.2018 до спеціального фонду обласного бюджету внаслідок перевиконання Чернівецькою митницею індикативних показників за січень 2018 року перераховано 11,1 млн.грн. надпланових надходжень митних платежів, що справляються під час митного оформлення товарів на території Чернівецької області.

Проте, слід зазначити, що індикативні показники, встановлені на лютий та березень цього року, Чернівецькою митницею не виконані на 36,1 млн.грн. та 69,9 млн.грн. відповідно. Отже додаткових коштів на ремонт доріг за цей період область не отримає.

#дороги #ремонт
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...