• Головна
  • У Чернівцях підняли тарифи за користування ліфтами
14:00, 17 квітня 2018 р.

У Чернівцях підняли тарифи за користування ліфтами

У Чернівцях підняли тарифи за користування ліфтами

Тариф на послуги з технічного обслуговування одного базового ліфта для КП «Чернівціміськліфт» встановлено у розмірі 1523,34 гривень на місяць.

Таке рішення прийняв виконавчий комітет міської ради. При цьому було враховано обґрунтування департаменту економіки та фінансового управління міської ради, рішення комісії з питань тарифної політики в житлово-комунальній сфері м. Чернівців.

Рішення приймалося з метою забезпечення умов проживання та перебування осіб у жилих і нежилих приміщеннях, будинках і спорудах, комплексах будинків і споруд відповідно до нормативів, норм, стандартів, порядків і правил щодо належної експлуатації ліфтів та поліпшення якості комплексної послуги з утримання житлових будинків, споруд і прибудинкових територій, посилення відповідальності виконавців зазначених послуг перед споживачами, приведення тарифів на послуги з обслуговування одного базового ліфта до економічно обґрунтованих витрат на їх надання.

Підприємства, що здійснюють обслуговування багатоквартирних будинків, будуть нараховувати платню за послугу, починаючи з 3-го поверху, якщо інше не передбачено рішенням загальних зборів співвласників квартир будинку, повідомляє прес-служба міської ради. 

#тариф #ліфт #користування
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...