• Головна
  • Чи можна пройти ДНК тест на батьківство в Чернівцях?
Новини компаній
13:00, 18 квітня 2018 р.

Чи можна пройти ДНК тест на батьківство в Чернівцях?

Новини компаній
Чи можна пройти ДНК тест на батьківство в Чернівцях?

Наше життя досить непередбачуване, і часом ми можемо опинитися в таких ситуаціях, про які й гадки б не мали. Хорошим прикладом може слугувати той факт, що чимало чоловіків навіть не здогадуються, що виховують не свою рідну дитину. Але таємне завжди стає явним, і в якийсь момент починає відвідувати думка про те, що син або дочка зовсім на тебе не схожі. Що ж робити в подібній ситуації? Звичайно ж, звернутися за послугою по встановленню батьківства, яку надає клініка ДНК в Чернівцях.

Як підготуватися до тесту?

За великим рахунком, тут немає нічого складного. За свою журналістську практику я не раз стикався з такими нестандартними ситуаціями, коли для аналізів використовувалися дуже специфічні матеріали, наприклад, вушна сірка, волосся, нігті. Стандартом же вважається мазок з внутрішньої сторони щоки, взятий в умовах лабораторії. Тільки такі проби матимуть юридичну силу, до речі. Але поки я досліджував цю тему, паралельно виникло питання, а чи є надійні лабораторії, які дозволять пройти ДНК тест на батьківство в Чернівцях, ціна на який при цьому не буде завищеною?

Затребуваність послуги

Як виявилося, це досить затребувана послуга. Наприклад, компанія Медикал Геномікс Україна, яка дозволяє пройти тест на батьківство в Чернівцях за розумною ціною, вже 18 років успішно реалізує свої послуги по всій території України. Вони співпрацюють з англійської лабораторією і дають дуже точні результати. До того ж, вони можуть провести подібний тест і на підставі нестандартного матеріалу. Ще одним гідним представником, що дозволяє здати аналіз ДНК в Чернівцях, є «ДНК Експерт». Ця компанія співпрацює з американською лабораторією. Саме ці дві клініки привернули мою увагу великою кількістю позитивних відгуків, якісним обслуговуванням, сумлінним ставленням до дотримання лікарської таємниці і конфіденційності, що особливо важливо в такому делікатному питанні.

Чи доступний за ціною ДНК тест в Чернівцях?

Однозначно про ціну в таких випадках говорити не можна, оскільки на неї впливає безліч факторів. Наприклад, до них відноситься терміновість виконання, кількість учасників експертизи (коли обстежується не одна дитина), якість і тип матеріалу (чи виконується забір в лабораторних умовах, специфічність носія зразка) та інші. У будь-якому випадку, на тест ДНК в Чернівцях ціна може сильно коливатися. У той же час, на неї впливає і те, в якій клініці здійснюється це дослідження. Так, пройти тест на батьківство в клініці «ДНК Експерт» буде трохи дорожче.

Переваги і результативність

Які ж переваги має ДНК тест в Чернівцях?

  • Висока точність результатів;
  • Належна інформативність тесту;
  • Юридична сила результатів при належному проведенні усіх етапів.

Таким чином, щоб більше не повертатися до теми з'ясування родинних зв'язків, досить один раз здати аналіз ДНК в Чернівцях. Ціна питання при цьому залишається цілком виправданою і доцільною.

Отже, як я зрозумів, дана послуга користується великою популярністю і попитом на ринку медичних послуг. Добрими представниками в даній галузі в Чернівцях залишаються клініки «ДНК Експерт» і «Медікал Геномікс Україна», які проведуть консультацію і нададуть послугу якісно і швидко.

Контакты:

Медикал Геномикс Украина +38(098)456-1000, +38(099)246-1000

ДНК-Эксперт +38(044)362-13-03

#Тест #ДНК #спорідненість #МедикалГеномікс #ДНКЭкперт #Чернівці #Геномікс
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...