19:13, 17 квітня 2018 р.
Надійне джерело
Поламані ручки, бруд, сміття: чернівецький перевізник показав, як пасажири нищать автобуси
У Чернівцях пасажири встигли понищити нові маршрутні автобуси №11 та 12, які приватне підприємство "Чернівці-2004" випустило на лінії п’ять місяців тому.
На задній частині маршрутки ручки для тримання повністю поламані – пластикові частини обірвані, залишилися лише шматки тканини.
Представники фірми, що здійснює пасажирські перевезення у Чернівцях, показали стан маршруток журналісту molbuk.ua.
"Дві ручки обірвали впродовж двох тижнів, а інші вже "пішли" поступово. Ось ззаду ще є залишки від наклейок, які не змогли здерти. Задні частини сидіння маркером помалювали " , - розповідає водій Валерій Гринчук.
Чоловік запевняє, що автобус миють щоранку, а ось те, що бачать після зміни, іноді шокує.
"Постійно на підлозі валяються квитки, зернята. Щодня знаходимо між сидіннями паперові стаканчики від кави, шкірки від бананів. А якось на задньому сидінні навіть знайшли використаний дитячий підгузок" , - розповів водій.
Він обурюється, що таким хуліганам ніхто з присутніх у транспорті пасажирів не робить зауваження.
Водії також демонструють білі бокові панелі маршруток, які брудні від взуття. Так само залишилися сліди від брудного взуття на деяких сидіннях. У маршрутці №12 тріснута задня бокова панель. Водій каже, що сумкою такого не зробиш, потрібно ногою або кулаком стукнути.
У двох маршрутках вже встигли поламати держаки для вікон, коли пасажири їх дуже ретельно відкривали.
Два нові автобуси "Богдан" випустили на маршрут у грудні, кожен з них вартував тоді 2 млн грн.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
20:06
Вчора
20:04
Вчора
19:17
Вчора
16:37
Вчора
14:17
Вчора
Спецтема
Оголошення
10:32, 10 січня
09:47, 10 січня
08:42, 10 січня
10:32, 10 січня
10:32, 10 січня
live comments feed...
Коментарі