• Головна
  • На сесії Чернівецької міської ради планують розглянути 40 питань
19:03, 17 квітня 2018 р.
Надійне джерело

На сесії Чернівецької міської ради планують розглянути 40 питань

На сесії Чернівецької міської ради планують розглянути 40 питань

26 квітня 2018 року о 10:00 в сесійній залі міської ради скликається 54 сесія Чернівецької міської ради VІІ скликання. На розгляд засідання виноситься 40 питань.

Серед них, зокрема, такі:

Про затвердження Програми оснащення багатоквартирних житлових будинків м. Чернівців приладами комерційного обліку теплової енергії на 2018р.

Про погодження Інвестиційної програми міського комунального підприємства «Чернівцітеплокомуненерго» на 2018 рік.

Про хід виконання цільової Програми з будівництва об’єктів житла і соціальної сфери в місті Чернівцях на 2017-2020 роки «Сучасне місто», затвердженої рішенням Чернівецької міської ради VІІ скликання від 13.03.2017р. №626, зі змінами.

Про внесення змін та доповнень до Статуту міського комунального підприємства «Притулок для тварин».

Про внесення змін до рішення міської ради VІI скликання від 21.12.2017 р. № 1032 “Про міський бюджет на 2018 рік”.

Про розгляд звернень юридичних осіб щодо надання земельних ділянок в постійне користування, та внесення змін до окремих пунктів рішень міської ради з цих питань та інші.

На чергову сесію міської ради VІІ скликання запрошено: заступників міського голови, членів виконавчого комітету, керівників окремих виконавчих органів міської ради, прокурора Чернівецької місцевої прокуратури, начальника Чернівецького відділу поліції Головного управління національної поліції в Чернівецькій області, начальників: державної податкової інспекції в м. Чернівцях Головного управління Державної фіскальної служби у Чернівецькій області, державної фінансової інспекції в Чернівецькій області, управління Державної казначейської служби у м. Чернівцях Чернівецької області, управління Держгеокадастру у м.Чернівцях Чернівецької області, Чернівецького міського управління Головного управління Держсанепідслужби у Чернівецькій області, голову міської ради ветеранів війни, праці і збройних сил, депутатів Верховної Ради України, обраних від м.Чернівців, депутатів Чернівецької обласної ради, обраних від м.Чернівців, голову облпрофради, представників засобів масової інформації, спостерігачів спеціальної моніторингової місії в Україні Організації з питань безпеки та співробітництва в Європі.

#сесія #питання
Оголошення
live comments feed...