• Головна
  • Наскільки безпечні атракціони в Центральному парку Чернівців?
10:32, 19 квітня 2018 р.

Наскільки безпечні атракціони в Центральному парку Чернівців?

Наскільки безпечні атракціони в Центральному парку Чернівців?

Владислав часто  відвідує парк імені Шевченка. Хлопчик каже, полюбляє кататися на різних атракціонах.

Владислав, школяр: «На кораблі і гірках усіх. Коли я катаюся ,мені трохи страшно, бо мені здається, що вони у аварійному стані. Тому що вони часто скриплять і здається , що в один момент вони можуть розвалитися».

 Чернівчанка Інна з сином у парку буває кілька разів на день, проте на атракціони дитину не пускає, пише Буковина

Інна, чернівчанка: «Ні, не катаю. Я боюся його катати на атракціонах. Бо дитячий ще цей паровозик більш менш, а далі всі атракціони ні до чого. Він у мене краще бігає так».

 Головний інженер парку імені Шевченка Олександр Самсонов  запевняє , що всі атракціони технічно справні і пройшли відповідну  перевірку.

Олександр Самсонов, головний інженер центрального парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка: «Перевірено було організацією «Кременчуцький  атракціон»  і уповноваженою організацією «Чернівецький експертно-технічний центр». На даний момент всі атракціони у задовільному стані і безпечні для експлуатації».

Та чому фахівці  «Чернівецького експертно-технічного  центру Держпраці »  не до кінця перевірили стан обладнання , яке відповідає за безпеку людей на атракціоні «Орбіта» нам одразу не захотіли пояснити.

Ігор Лехіцький , керівник чернівецького експертно-технічного центру держпраці:«І що, після цього вони не в належному стані ,і  експлуатується це обладнання ?Я не знаю. Давайте документацію і головного інженера .Конкретну відповідь я дати поки не можу , поки не вивчу ситуацію. Якщо ми були навіть місяць тому, то це не означає ,що не було справне обладнання, але ми це з’ясуємо. Але якщо воно стало несправним вчора-то є особа яка відповідає. У даному випадку –головний інженер. Цю проблему буде вирішено моментально. Якщо це простий пристрій-кріплення , то він буде вирішений».

 У Чернівецькому експертно-технічному центрі держпраці також   запевнили, що всі технічні несправності будуть виправлені через два дні.

#Чернівці #парк #атракціони #безпека
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...