• Головна
  • Чернівчанин заборгував міській раді майже 400 тисяч гривень
09:15, 19 квітня 2018 р.

Чернівчанин заборгував міській раді майже 400 тисяч гривень

Чернівчанин заборгував міській раді майже 400 тисяч гривень

Шевченківський районний суд м. Чернівці задовольнив позовні вимоги прокуратури Чернівецької області до мешканця міста про відшкодування збитків Чернівецькій міській раді у формі упущеної вигоди.

Встановлено, що в листопаді 2014 року чернівчанин через суд оформив право власності на приміщення складу загальною площею 665,70 кв. м. та підсоб не приміщення площею 26,10 кв. м.

Враховуючи те, що вказаний об’єкт будівництва завершено та зареєстровано на нього право власності, чоловік зобов’язаний сплатити в місцевий бюджет, в якості пайової участі, грошові кошти у загальній сумі понад 380 тис. грн.

Однак, в порушення Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" та Положення Чернівецької міської ради про порядок пайової участі замовників у розвитку інфраст руктури м. Чернівців, громадянин не сплатив вказані кошти, що стало підставою для прокуратури звернутись з відповідним позовом до суду, повідомляє прес-служба прокуратури Чернівецької області. 

Суд прийняв рішення про стягнення з відповідача на користь Чернівец ької міської ради понад 380 тис грн збитків .

#борг #прокуратура
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
Мастер по установке спутниковых и эфирных Т2 антенн в Черновцах, гарантия. Установка плазменных телевизоров на стену. Спутниковые антенны Спутниковое телевидение Черновцы Установка, ремонт, настройка спутниковых антенн, прошивка тюнеров в городе Черновцы.
13:25, Сьогодні
1 177
live comments feed...