• Головна
  • В ПриватБанку відкрито продаж квитків на додаткові потяги Укрзалізниці
10:38, 19 квітня 2018 р.

В ПриватБанку відкрито продаж квитків на додаткові потяги Укрзалізниці

В ПриватБанку відкрито продаж квитків на додаткові потяги Укрзалізниці

В ПриватБанку розпочато продаж квитків на додаткові потяги на кінець квітня. Саме в цей період, у зв’язку з відзначенням травневих свят, українці відпочиватимуть 4 дні – з 28 квітня до 1 травня.

Зараз нагоду придбати проїзні документи мають ті, хто планує маршрути у напрямку Одеси, Львова, Костянтинівки та Хмельницького. Квитки можна придбати в усіх відділеннях ПриватБанку, терміналах самообслуговування, а також на спеціальному сайті bilet.pb.ua та в Приват24 .

Електронний квиток з QR-кодом дає право проїзду в потязі без обміну на “паперовий” квиток. Такі проїзні документи не потрібно обмінювати в касах на звичайні – достатньо показати провідникові роздруківку електронного квитка або збережену копію на телефоні, планшеті або ноутбуку.

ПриватБанк почав продаж цифрових квитків на потяги Укрзалізниці у вересні 2014 року. В Україні через ПриватБанк купується кожен 8-й залізничний квиток (як в електронному, так і паперовому форматі). У 2017 році купівля квитків значно зросла, зокрема буковинці придбали майже 73 тисячі залізничних квитків. Усього ж по Україні через усі канали ПриватБанку було продано понад 5 мільйонів залізничних квитків.

Нагадаємо, що у жовтні 2017 року ПриватБанк запровадив послугу “Автовикуп”. Суть його в тому, що, якщо в момент попередньої купівлі потрібних квитків на поїзд у продажу не виявилося, банк на прохання клієнта викупить перші ж вільні від броні квитки.

#ПриватБанк #потяг #квитки #смартфон #онлайн #Privat24 #Чернівці #залізниця #залізничний_квиток #квиток_на_потяг
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...