• Головна
  • Протерміновані продукти на прилавках супермаркетів небезпечні для здоров’я чернівчан
09:34, 20 квітня 2018 р.

Протерміновані продукти на прилавках супермаркетів небезпечні для здоров’я чернівчан

Протерміновані продукти на прилавках супермаркетів небезпечні для здоров’я чернівчан

Чернівчанин Роман часто купує молочну продукцію в одному із супермаркетів міста. Вчора ввечері чоловік вирішив придбати йогурт для свого малюка. І одразу звернув увагу  на термін придатності.

Роман, чернівчанин: «У мене дитина кожен вечір п’є собі такий йогурт і маю звичку дивитися термін придатності. Думав одразу , що це дата виготовлення, але як виявилося це не була дата виготовлення і був трохи в шоці. При виході касиру  повідомив що стоїть прострочена, вона сказала, що  це не її обов’язки. Просив передати цю продукцію тому, хто за це відповідає, сказала ,що зробить. Але ніч пройшла і як бачимо толку ніякого».

Зіпсовані молочні продукти  небезпечні для здоров’я та життя дітей. Каже лікар-педіатр

Любов Шугалей, лікар-педіатр: «Якщо мама неуважна і дала ще дитині прострочену молочну продукцію , яка має токсичну дію і порушує функціональний стан кишечника . У дітей болять животи , порушується робота кишечника у плані проносів , іноді можуть бути підвищене газоутворення. Дитина неспокійна, погано починає набирати вагу . Починає відставати у фізичному розвитку».

В управлінні захисту прав споживачів  запевнили, що у разі придбання протермінованої  продукції у супермаркеті вам зобов’язані повернути кошти, повідомляє Буковина

Надія Кутиніна, начальник відділу контролю у сфері торгівлі, робіт та послуг головного управління держпродспоживслужби у Чернівецькій області: «Споживач має право звернутися або до виробника продукції за відшкодуванням збитків, або до продавця. Якщо не вдалося зустрітися з адміністрацією магазину – споживач залишає свій відгук у книзі відгуків-пропозицій. Залишає у ньому свій номер та адресу, на яку повинне надійти повідомлення від магазину .Адміністрація магазину визнає свої помилки і  повертає споживачу гроші» .

Обов’язкова вимога щоб компенсувати кошти споживачу – наявність товарного чеку, кажуть в управлінні захисту прав споживачів.

#Чернівці #супермаркет #протерміновані_продукти
Оголошення
live comments feed...