• Головна
  • На Буковині планують створити ще п’ять опорних шкіл
12:02, 20 квітня 2018 р.

На Буковині планують створити ще п’ять опорних шкіл

На Буковині планують створити ще п’ять опорних шкіл

Процес децентралізації передбачає створення опорного закладу освіти у об’єднаній територіальній громаді, із своїми філіями. Про мережу освітніх установ говорили в обласній державній адміністрації.

Перші опорні школи на території Буковини з’явились у 2016 році, тоді їх було три. У 2017 році таких закладів утворилось чотири. У планах цього року створення ще 5-ти. Для цього виділили близько 20 мільйонів гривень освітньої субвенції, пише Буковина.

Ірина Ісопенко, заступник директора департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА: “Ми говоримо про те, що сьогодні заклад має мати модернізовану матеріально-технічну базу. Заклад повинен мати абсолютно створені всі умови для освітнього процесу. Це і відповідна спортивна зала, це і басейн. Це і накопичення як і навчально-методичних, так і матеріально-технічних відповідних кабінетів за напрямами і за профілями”. 

Також концепція нової української школи передбачає створення в об’єднаних територіальних громадах своїх органів управління, які відповідатимуть за освітню галузь. Сьогодні 17 ОТГ вже мають такі повноваження.

#Буковина #опорна_школа
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...