• Головна
  • Невдовзі у Чернівцях стартує прийом проектів до Бюджету ініціатив
19:30, 20 квітня 2018 р.

Невдовзі у Чернівцях стартує прийом проектів до Бюджету ініціатив

Невдовзі у Чернівцях стартує прийом проектів до Бюджету ініціатив

Чернівчани, які мають активну громадську позицію, хочуть брати участь в розвитку міста та мають цікаві ідеї, з 1 травня до 15 червня можуть подати свій проект для участі в конкурсі «Бюджет ініціатив чернівчан». Ідеї, які наберуть найбільше голосів, будуть реалізовані за кошти міського бюджету в 2019 році.

Про це інформується на сайті Чернівецької міської ради.

Тематика проектів повинна бути спрямована на поліпшення комфорту проживання мешканців та естетичного вигляду міста, сприяти соціально-економічному, культурному і просторовому розвитку, впровадженню сучасних інноваційних проектів в усіх сферах життєдіяльності міста. Вимоги до проектів зазначені в Положенні . Проекти за обсягом фінансування розподіляються на великі (з обсягом фінансування від 300 тисяч гривень до 1 мільйона гривень) та малі (обсяг фінансування до 299 999 гривень). 

В 2019 році на реалізацію задумів в міському бюджеті передбачили 14 мільйонів гривень: 40% – на великі та 60% – на малі. 

Автором проекту може бути громадянин України, який досягнув 14-річного віку. Кожен автор може подати один проект.

Проекти можна надсилати через всеукраїнську платформу  “Громадський бюджет”. А також у паперовому вигляді прийматимуться в Центрі надання адміністративних послуг ( вул. Героїв Майдану, 7) та в філії у Садгорі (вул.І. Підкови, 2).

Консультацію можна отримати у відділі інформації та зв’язків з громадськістю Чернівецької міської ради, площа Центральна,1, кабінет 106, або за телефоном 52-25-79.

 У 2016 році у Чернівцях  впроваджено одну з світових практик учасницького бюджетування, яке є інструментом прямої демократії. За його  допомогою  мешканці міста через свої власні ідеї, проекти мають можливість брати  участь у розподілі бюджетних коштів для розвитку та розбудови міста. Вже реалізовано 30 проектів-переможців та ще 27 проектів заплановано втілити в життя протягом 2018 року.

#Чернівці #бюджет_ініціатив #проекти
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...