• Головна
  • Міській раді пропонують спрямувати залишкові кошти з бюджету на розвиток Чернівців
12:00, 21 квітня 2018 р.

Міській раді пропонують спрямувати залишкові кошти з бюджету на розвиток Чернівців

Міській раді пропонують спрямувати залишкові кошти з бюджету на розвиток Чернівців

Питання розподілу залишків коштів міського бюджету в сумі 203,1 мільйони гривень розглянули 18 квітня на громадських слуханнях у Ратуші.

За результатами виконання міського бюджету за 2017 рік утворився залишок коштів міського бюджету, який пропонується спрямувати першочергово на розвиток міста.

Присутнім презентували пріоритетні напрямки розподілу коштів міського бюджету. Найбільшу частину, 34,2%, пропонується спрямувати на капітальний ремонт доріг, міжбудинкових проїздів та тротуарів. 12,5% планують спрямувати на зарплатню вчителів, медиків та працівників ДЮСШ, 11,4% – на теплові мережі та котельні, 8,9% – на придбання техніки, обладнання та фінансову підтримку комунальних підприємств, 7,9% – на заклади освіти, 6,5% – на водопровідно-каналізаційне господарство, 6,5% – на міські об’єкти інфраструктури, 5,1% – на заклади охорони здоров’я і соціального захисту, 4,6% на сферу культурного та фізичного розвитку, 2,4% – на зовнішнє освітлення та безпеку дорожнього руху. Сесійна зала була вщерть заповнена небайдужими чернівчанами, які після тривалих дискусій ухвалили резолюцію слухань.

Учасники слухань констатували, що міський бюджет за 2017 рік виконаний по доходах на 102,1% до уточнених річних планових показників. Перевиконання склало 53,0 млн. грн.

Найбільшу питому вагу у видатках загального фонду міського бюджету м. Чернівців у 2017 року – 86,4% становили соціально спрямовані видатки. Учасники громадських зборів рекомендують сесії Чернівецької міської ради взяти проект рішення про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік за основу та затвердити після обговорення у відповідності до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», повідомляє прес-служба міської ради.

Згідно з прийнятою резолюцією, головні розпорядники за результатами громадських слухань мають надати відповідні пропозиції фінансовому управлінню щодо виділення коштів при подальших внесеннях змін до міського бюджету на 2018 рік та формуванні міського бюджету на 2019 рік.

#міська_рада #кошти #залишок #розвиток
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...