• Головна
  • На Буковині зменшилась захворюваність на ГРІ
13:00, 21 квітня 2018 р.

На Буковині зменшилась захворюваність на ГРІ

На Буковині зменшилась захворюваність на ГРІ

За період з 13.04. до 19.04. зафіксовано 228 екстрених випадків інфекційних та паразитарних захворювань. 

Серед них 69 звернень від хворих згострими кишковими інфекціями, у 71% випадків пацієнтами стали діти.

За обстеження побуту хворих встановлено, що здебільшого причиною їхньої недуги є порушення температурного режиму при зберіганні сировини, порушення технології приготування страв, вживання неякісних харчових продуктів та недотримання правил особистої гігієни. Імовірними чинниками інфікування були м’ясні, молочні продукти та готові страви, повідомляє Державна установа «Чернівецький обласний лабораторний центр».

Цього тижня зареєстровано 2 випадки вірусного гепатиту, з них 1 випадок вірусного гепатиту нез′ясованого походження та 1 випадок хронічного вірусного гепатиту С. Заходи щодо встановлення місця ймовірного зараження вірусними гепатитами продовжують. Серед дітей зареєстрували60 випадків захворювання вітряною віспою, 22 - кором, 5 випадків скарлатиною, 1 - кашлюком та 3 -менінгококовою інфекцією. У Чернівецькій області зареєстровано 2360 випадків ГРІ, з яких 1623 серед дітей (68,7%). Шпиталізували 71 особу, з них 55 - діти. У порівнянні з попереднім тижнем захворюваність в області зменшилась на 2,7%.

Показники захворюваності гострими респіраторними інфекціями нижче епідемічного порогу на 24,2%. Перевищення епідемічного порогу зареєстровано у Вижницькому районі на 18,9%, Сокирянському - на 157,7%.

Протиепідемічні заходи, спрямовані на попередження поширення захворювань, в осередках інфекційних хвороб тривають.

#захворювання #ГРІ #Буковина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...