• Головна
  • У Чернівцях сьогодні розпочався туристичний ярмарок
20:00, 22 квітня 2018 р.

У Чернівцях сьогодні розпочався туристичний ярмарок

У Чернівцях сьогодні розпочався туристичний ярмарок

22 квітня в Центральному парку культури та відпочинку імені Тараса Шевченка розпочався 13-ий Буковинський туристичний ярмарок, котрий знаменує відкриття літнього туристичного сезону.

Зокрема, учасників ярмарку привітав заступник голови обласної державної адміністрації Василь Гостюк:

"Буковина була, є і буде краєм туризму у багатьох його формах. Усі гості нашого мальовничого краю та відвідувачі сьогоднішнього заходу можуть переконатись у тому, що Чернівецька область багата своєю історико-культурною спадщиною, котра поєднується з унікальним місцевим колоритом народних традицій, різноманіттям кулінарних шедеврів і привітністю місцевого населення".

Він наголосив на тому, що з 2004 року, коли було вперше організовано проведення Буковинського туристичного ярмарку, туристам та гостям краю представляється нагода ознайомитись з туристично-рекреаційними можливостями Чернівецької області та Чернівців, з відпочинком на базі туристичних комплексів та садиб, в гастрономічних турах, тематичних видах туризму.

В роботі 13-ого туристичного ярмарку беруть участь суб'єкти господарювання, які здійснюють підприємницьку діяльність в галузі туризму, представники готельного та ресторанного бізнесу, туроператори, з Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської, Тернопілської та Чернівецької областей (Заставнівський, Глибоцький, Новоселицький, Вижницький, Путильський райони), а також з Сучави (Румунія), повідомляє прес-служба ОДА.

#ярмарок #туристи #парк
Оголошення
live comments feed...