• Головна
  • Потрібно ще 15 млн. гривень, аби закінчити відновлення культурного центру І. Миколайчука у Чернівцях (фото)
10:31, 23 квітня 2018 р.

Потрібно ще 15 млн. гривень, аби закінчити відновлення культурного центру І. Миколайчука у Чернівцях (фото)

Потрібно ще 15 млн. гривень, аби закінчити відновлення культурного центру І. Миколайчука у Чернівцях (фото)

У міському бюджеті зараз таких коштів немає. Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав мер міста Олексій Каспрук.

"Повертаємо до життя кіно мистецький центр ім. Івана Миколайчука. Вимальовується його нове обличчя – сучасне, комфортне.

Такий інноваційний громадський простір буде затребуваним чернівчанами, стане улюбленим місцем дозвілля, розвитку, цікавих дискусій, презентацій. У цьому році на завершення робіт в бюджеті передбачено 5 мільйонів гривень, ще 700 тисяч пропонуємо спрямувати за рахунок залишку коштів.

Однак для завершення проекту потрібно ще 15 мільйонів гривень. На жаль, у міському бюджеті, наразі таких коштів немає. Чернівчани на громадських слуханнях проголосували за те, що об’єкт є пріоритетним і потрібно шукати кошти для його добудови. Будемо вишукувати резерви та просити допомоги Уряду, який вже два роки допомагає Чернівцям відбудувати культурний центр імені славетного українця Івана Миколайчука", - написав мер міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чернівці #культурний_центр #відновлення
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...