• Головна
  • Чому виконком відмовляється затверджувати території з обслуговування чернівецьких шкіл?
17:25, 23 квітня 2018 р.

Чому виконком відмовляється затверджувати території з обслуговування чернівецьких шкіл?

Чому виконком відмовляється затверджувати території з обслуговування чернівецьких шкіл?

Міський голова Чернівців заявив, що на засіданні виконавчого комітету 24 квітня він повторно висуватиме на розгляд питання щодо закріплення територій обслуговування всіх шкіл міста.

Про це Олексій Каспрук повідомив сьогодні на прес-конференції у міськраді, пише molbuk.ua

"Будемо ще раз пропонувати виконкому прийняти рішення та участь в обговоренні по закріпленню територій з обслуговування за міськими школами. В більшості міст такі рішення були прийняті виконавчими комітетами", - сказав він.

Посадовець зазначив, що члени виконкому вважають, що таке рішення повинне ухвалювати управління освіти. Каспрук назвав таку позицію виконавчого комітету дивною.

"Для мене ця позиція дивна, тому що питання надзвичайно важливе для розвитку освіти і міста, для комфорту мешканців. У нас на засіданні виконкому якесь питання щодо демонтажу якогось незаконного білборду може затягуватися на години обговорень, а таке важливе питання чомусь виконком вирішив перекласти на плечі начальника управління", - сказав він.

"Я в принципі розумію, чому. Бо рішення у будь-якому випадку буде не популярним. Інтереси всіх батьків врахувати не вдасться. Набагато простіше, щоб освіта прийняла рішення, а потім зі сторони казати: "Це не так", "То неправильно", - додав міський голова.

"Якщо не візьмуть на себе відповідальність, будемо шукати інші шляхи", - сказав посадовець.

#Чернівці #школа #територія
Оголошення
live comments feed...