• Головна
  • У Чернівецькій області виявили 29 нелегальних перевізників
15:02, 24 квітня 2018 р.
Надійне джерело

У Чернівецькій області виявили 29 нелегальних перевізників

У Чернівецькій області виявили 29 нелегальних перевізників

В управлінні інфраструктури обласної державної адміністрації, з метою забезпечення високого рівня безпеки пасажирських перевезень, посилення контролю за нелегальними перевізниками та припинення їх незаконної діяльності на маршрутах загального користування області, забезпечення належного рівня транспортного обслуговування населення впродовж квітня 2017 року проведено низку заходів.

За інформацією Управління Укртрансбезпеки у Чернівецькій області перевірено 605 транспортних засобів, виявлено 29 нелегальних перевізників, що здійснюють свою діяльність поза межами правового поля, накладено штрафних санкцій на суму 156330 грн. з яких до Державного бюджету перераховано 13153 грн.

За інформацією Головного управління ДФС у Чернівецькій областіфактичні перевірки проводяться за наявності підстав, передбачених статтею 80 Податкового кодексу України, зокрема: у разі письмового звернення покупця (споживача), оформленого відповідно до закону, про порушення платником податків установленого порядку проведення розрахункових операцій, касових операцій, патентування або ліцензування.

За інформацією Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації від 02.04.2018 №01.3-02/1701 впродовж березня 2018 року обстежень щодо контролю за дотриманням автоперевізниками Положення про робочий час і час відпочинку водіїв автотранспортних заходів, затвердженого наказом Міністерства транспорту України від 17.01.2002 № 18 не проводилось.

Контроль за роботою автоперевізників усіх форм власності продовжується і знаходиться на постійному контролі в управлінні інфраструктури обласної державної адміністрації, інформують у прес-службі Чернівецької ОДА.

#перевізники #нелегальні
Оголошення
live comments feed...