• Головна
  • Чернівецький аеропорт зможе експлуатувати повітряні судна
18:33, 24 квітня 2018 р.

Чернівецький аеропорт зможе експлуатувати повітряні судна

Чернівецький аеропорт зможе експлуатувати повітряні судна

Керівник КП «Міжнародний аеропорт «Чернівці» Борис Морський повідомив про підтвердження Державною авіаційною службою України (ДАС) придатності аеродрому до експлуатації повітряних суден.

Відповідний Сертифікат терміном на 3 роки був підписаний 30 березня 2018 року. Отриманню даного Сертифікату передувала кропітка і серйозна робота колективу аеропорту протягом трьох попередніх років по підготовці інфраструктури аеропорту в частині проведення капітальних та поточних ремонтів аеродромних покриттів та виробничих приміщень, відновленню периметрової огорожі, придбанню нової та підтриманню в належному стані наявної спецтехніки та обладнання, проведення необхідних обстежень та вишукувань приаеродромної території спеціалізованими організаціями, проведення навчанню персоналу служб, що задіяні в обслуговуванні повітряних суден та пасажирів, приведення у відповідність до нових міжнародних вимог нормативної бази.

Зауважень, які б перешкоджали видачі даного сертифікату відповідним комплексним аудитом ДАС, не виявлено. Зауваження та рекомендації, які були надані в процесі аудиту та при розгляді доказової документації, ретельно опрацьовані. По більшості з них вже проведені відповідні заходи, по решті – заплановані відповідні рішення у затвердженому і погодженому ДАС плані, повідомляє прес-служба міської ради.

Наразі вже розпочато підготовку до наступної сертифікації, яка через три роки буде проводитись виключно за міжнародними правилами та стандартами, що передбачають докорінну зміну доказової нормативної бази, а також набагато жорсткіші вимоги, як до стану інфраструктури, так і до впровадження новітніх технологій аеропортової діяльності.

#аеропорт #судна #міська_рада
Оголошення
live comments feed...