• Головна
  • Першачків досі не записують до шкіл у Чернівцях
18:00, 24 квітня 2018 р.

Першачків досі не записують до шкіл у Чернівцях

Першачків досі не записують до шкіл у Чернівцях

Чергова спроба врегулювати це питання на виконавчому комітеті не вдалася У Чернівцях - досі не затверджений перелік територій, які закріплені за певними чернівецькими школами 

Виконком Чернівецької міської ради сьогодні, 24 квітня, черговий раз розглядав питання територіального поділу шкіл міста. Дискусія вкотре крутилася навколо того, що багато батьків хочуть, аби їхні діти вчилися не у тій школі, біля якої вони живуть.

Окрім того, не знають, як діяти керівникам спеціалізованих шкіл. Гімназії - переповнені заявками, просяться на навчання у міські навчальні заклади мешканці районів. Відмовити батькам не мають права, бо це порушує конституційні права, але й погодити ніяк не можуть, бо досі незрозуміла система набору дітей у перший клас. 

Сьогодні додалася ще одна пропозиція. Об'єднувати території двох навчальних закладів, які знаходяться поруч. Зрештою, голосів на прийняття проекту так і не набралося, пише асс

- Чекаємо тепер розпоряджень міського голови. Я готовий затвердити своїм наказом території за школами, зібрати нараду директорів шкіл вже сьогодні, щоб цей процес нарешті зарухався - запевнив Начальник управління освіти Чернівецької міської ради Сергій Мартинюк. 

Нагадаємо, міський голова Чернівців Олексій Каспрук подав це рішення на розгляд виконавчого комітету мотивуючи тим, що у більшості міст України території вже закріплені за школами.

#Чернівці #першокласники #документи #виконком
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...