• Головна
  • Кращі спортсмени Чернівців отримають грошові винагороди
20:00, 24 квітня 2018 р.

Кращі спортсмени Чернівців отримають грошові винагороди

Кращі спортсмени Чернівців отримають грошові винагороди

З метою підтримки кращих спортсменів Чернівців за підсумками минулого року у 2018 році призначено 15 стипендій міського голови провідним та перспективним спортсменам міста, по 5 грошових винагород спортсменам та тренерам з олімпійських і не олімпійських видів спорту, видів спорту інвалідів.

Таке рішення ухвалив виконавчий комітет Чернівецької міської ради згідно протоколу відповідної Комісії.

Члени виконавчого комітету проголосували за зміну назви стипендії і тепер вона матиме назву «Стипендія від громади міста Чернівців». За відповідне рішення проголосувало 10 членів виконавчого комітету. За рахунок коштів міського бюджету, передбачених на виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту в м. Чернівцях на 2017 – 2020 роки, управління по фізичній культурі та спорту міської ради здійснюватиме виплату грошових винагород та щомісячно ( до кінця року) виплачуватиме стипендії, повідомляє прес-служба міської ради. 

Зокрема, стипендії (1762 грн.)призначено таким спортсменам міста: Вишняк Олександр, Вовк Ярослав, Григорків Роман, Гушуляк Іван, Ібрагімов Еміль, Ілюк Людмила, Карп Віктор, Кожокарь Іван, Колчанов Олександр, Костащук Андрій, Омельченко Ігор, Онуфрійчук Олена, Січенікова Лідія, Талібов Ризван Шахмамед Огли, Чоботар Валерій.

Грошові винагороди (по 17620 грн.) призначено відомим спортсменам міста: Демян Зіна, Нігда Альона, Косташ Михайло, Михайлов Сергій, Пилипюк Євгеній.

Грошові винагороди (по 8810 грн.) отримають тренери : Арсенюк Михайло, Єгоров Анатолій, Лазоренко Андрій, Осипенко Олег, Штефюк Іван.

#стипендія #спортсмени #винагорода
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...