• Головна
  • Чернівчани через борги по аліментам можуть залишитися без майна
10:01, 25 квітня 2018 р.

Чернівчани через борги по аліментам можуть залишитися без майна

Чернівчани через борги по аліментам можуть залишитися без майна

Два місяці діє новий закон, який посилює відповідальність неплатників аліментів. Батьків, котрі не сплачують гроші своїм дітям більше ніж півроку позбавляють права керування транспортним засобом, виїзду закордон, полювання та користування зброєю.

Боржників  мають право залучати до суспільно корисних робіт, а майно, яким вони володіють описують і можуть продати, пише Буковина. Пані Тетяна  виховує сама  4 дітей, двоє з них мають право на аліменти від батька, однак він  не сплачує кошти  з  2015 року.

Тетяна Кожокар, мати: «У нас склалася заборгованість по аліментах більше 90 тисяч, так як у нас дитина недієздатна і ми не могли це оформити.  Наша проблема полягає у тому, що дитина недієздатна . Нотаріуси не хотіли оформляти , тому ми звернулися на розділ часток через суд. У колишнього чоловіка тут четверта частина майна, спільносумісна Він хоче переписати це майно чи на мене чи на дітей».

Такі санкції  через суд застосовують до неплатників, які мають заборгованість з аліментів понад 75 тисяч гривень, зазначає Андрій Бушкевич.

Андрій Бушкевич,начальник другого відділу ДВС м.Чернівці управління  ДВС ГТУЮ у Чернівецькій області: « Суд у десятиденний термін  розглядає скаргу, у випадку задоволення звернення державного виконавця , у подальшому призначається експерт для участі визначення вартості майна , ознайомлює і погоджує сторони із вартістю майна , якщо у 15-денний термін заперечення не надходять , майно передається на реалізацію».    

На Буковині з часу ухвалення закону в рамках ініціативи  «Чужих дітей не буває» стягнуто понад 10 мільйонів гривень аліментів на користь п’яти з половиною тисяч дітей.

#Чернівці #аліменти #борги #майно
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...