• Головна
  • Чернівецькі депутати підтримали звернення Президента України щодо надання автокефалії українській церкві
13:15, 26 квітня 2018 р.
Надійне джерело

Чернівецькі депутати підтримали звернення Президента України щодо надання автокефалії українській церкві

Чернівецькі депутати підтримали звернення Президента України щодо надання автокефалії українській церкві

Сьогодні, 26-го квітня, депутати ЧМР зібралися на чергову сесію. У порядку денному - 46 питань, але деякі проекти рішень включили додатково.

Зокрема, з ініціативи депутата Василя Максимюка, міська рада розглянула та прийняла проект рішення "Про підтримку звернення Президента України та Верховної Радидо Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні від 17 квітня 2018 року". "За" це рішення проголосували 29 депутатів.

У зверненні йдеться:

"Чернівецька міська рада заявляє про підтримку звернення Президента України Петра Порошенка та Верховної Ради України до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні від 17 квітня 2018 року. Вважаємо, що таке рішення Константинопільської Матері-Церкви буде актом глибокої історичної справедливості, оскільки саме з Константинополя Україна прийняла Хрещення. Рішення про автокефалію сприятиме міжконфесійному і церковно-державному діалогу в Україні на засадах релігійної свободи та міжконфесійного миру, стане важливим кроком для забезпечення прав, свобод та релігійних потреб громадян. Створення автокефальної Православної Церкви в Україні зміцнить єдність українського суспільства, усуне ще одну можливість деструктивного втручання ворожих зовнішніх сил у політичні та соціальні процеси в Україні. Закликаємо всі органи центральної та місцевої влади, а також місцевого самоврядування всебічно сприяти створенню української автокефальної Православної Церкви заради миру і єдності, свободи та процвітання Української держави".

Джерело: acc.cv.ua

#звернення #церква
Оголошення
live comments feed...