• Головна
  • У Чернівцях рух автобусів буде спрямовано за кільцевим принципом
14:29, 26 квітня 2018 р.

У Чернівцях рух автобусів буде спрямовано за кільцевим принципом

У Чернівцях рух автобусів буде спрямовано за кільцевим принципом

Електронна петиція Романа Трача щодо продовження міських автобусних маршрутів №9, №20, №33 та №34 з кінцевої зупинки по вулиці Руській (ринок «Нива») до вулиці Комунальників і в зворотному напрямку була розглянута депутатами на сесії Чернівецької міської ради і більшістю голосів частково підтримана.

Як повідомили в департаменті житлово-комунального господарства, формування автобусної мережі міста здійснюється за принципом забезпечення автобусним сполученням мешканців околиць та спальних районів з центральною частиною міста. При цьому дальність підходів до найближчих зупинок громадського транспорту у житлових районах згідно з державних будівельних норм не повинна перевищувати 450-600 метрів. Відповідним рішенням виконавчого комітету затверджено маршрутну мережу транспорту загального користування, в якій відповідно до законодавства в сфері міських автопасажирських перевезень передбачено «пересадковий пасажир».

Внесення змін в схеми запропонованих маршрутів спричинить зміну графіків всіх автобусних та тролейбусних маршрутів, які частково накладаються для здійснення пересадок за напрямком руху, а тому вносити зміни в мережу транспорту загального користування шляхом продовження автобусних маршрутів №9, №20, №33 та №34 до вулиці Комунальників немає доцільності.

Разом з тим, для зменшення інтервалу руху шляхом збільшення автобусів, які курсуватимуть по вулиці Комунальників, департаментом житлово-комунального господарства розроблено зміни в схеми руху автобусних маршрутів №26 та №26А.

Рух автобусів буде спрямовано за кільцевим принципом, а саме: маршрут №26 – в прямому напрямку через вулицю Руську та в зворотному напрямку по вулиці Комунальників, маршрут №26-А – в прямому напрямку через вулицю Комунальників та в зворотному напрямку через вулицю Руську. Про це повідомляють на офіційному сайті міської ради Чернівців.

Департаментом підготовлено та оприлюднено проект рішення виконавчого комітету з внесення змін в маршрутну сітку міста в частині схем автобусних маршрутів №26 та №26А. Згідно прийнятого міською радою рішення, департаменту житлово-комунального господарства доручено у технічному завданні на розробку транспортної моделі міста передбачити рух громадського транспорту по вулиці Комунальників з урахуванням потреби у транспортному сполученні розташованих у цьому районі підприємств.

В умовах конкурсу з визначення перевізників для обслуговування маршрутів №26 та №26А, автобуси яких будуть рухатися за кільцевим принципом по вулицях Руській та Комунальників, департаменту доручено передбачити необхідну кількість транспортних засобів для забезпечення комфортних умов для мешканців цих вулиць.

#Чернівці #маршрут #автобуси #петиція
Оголошення
live comments feed...