• Головна
  • На яких вулицях Чернівців проводитимуть капітальний ремонт?
15:31, 26 квітня 2018 р.

На яких вулицях Чернівців проводитимуть капітальний ремонт?

На яких вулицях Чернівців проводитимуть капітальний ремонт?

На черговій сесії розглянули петицію щодо капітального ремонту проїзної частини доріг по вулицях Головній, Небесної Сотні, Героїв Майдану, В. Комарова, Руській та проспекту Незалежності.

Як повідомили в департаменті житлово-комунального господарства, у затвердженій Програмі будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів житлово-комунального господарства в м. Чернівцях на 2017-2020 роки "Комфортне місто" передбачено роботи з капітального ремонту вул. Головної (від вул. Ю. Гагаріна до вул. В. Чкалова) (бруківка), вул. Руської (від вул. П. Сагайдачного до вул. Січових Стрільців), вул. Героїв Майдану (від вул. О. Щербанюка до просп. Незалежності) та проспекту Незалежності (від вул. Героїв Майдану до вул. Головної). Проведення капітального ремонту проїзних частин на вул. В. Комарова та Небесної Сотні у зазначеній програмі не передбачено.

Згідно прийнятого рішення, департаменту житлово-комунального господарства доручено в 2018 році провести капітальний ремонт вул. Руської (від вул. П. Сагайдачного до вул. Січових Стрільців), проспекту Незалежності (від вул. Героїв Майдану до вул. Головної), вул. Головної (від вул. Ясської до вул. В. Трепка), вул. Героїв Майдану (від вул. О. Щербанюка до просп. Незалежності) та проінформувати автора щодо виділених коштів.

#Чернівці #ремонт #дороги
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...