• Головна
  • Деякі медичні заклади Чернівців перетворять у комунальні некомерційні підприємства
18:30, 26 квітня 2018 р.

Деякі медичні заклади Чернівців перетворять у комунальні некомерційні підприємства

Деякі медичні заклади Чернівців перетворять у комунальні некомерційні підприємства

«Міську поліклініку №1», «Міську поліклініку №2», «Міську поліклініку №3», «Міську поліклініку №5», «Міську дитячу поліклініку», «Центр первинної медико-санітарної допомоги «Роша» та «Центр первинної медико-санітарної допомоги «Садгора» – реорганізують шляхом перетворення у комунальні некомерційні підприємства.

Таке рішення ухвалило 29 депутатів міської ради з метою підвищення рівня медичного обслуговування населення, розширення можливостей щодо його доступності та якості, ефективного використання кадрового потенціалу, підвищення ефективності використання бюджетних коштів. Слід зазначити, що клінічну лікарню №2 реорганізували шляхом приєднання до міської лікарні №1.

Згідно з рішенням буде створено комісії з реорганізації шляхом перетворення медичних установ та затверджено персональний склад цих комісій та їх голів, які протягом трьох робочих днів з дати прийняття рішення мають письмово повідомити державного реєстратора про рішення щодо припинення діяльності медичних установ, подати документи, необхідні для внесення до Єдиного державного реєстру відповідних записів, повідомляє прес-служба міської ради. 

Також буде вжито заходи щодо виявлення кредиторів і боржників. Про припинення юридичної особи їх буде повідомлено письмово. Буде проведено інвентаризацію майна реорганізованих медичних установ.

#заклади #медицина #підприємство
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...