• Головна
  • Через ремонт ринку чернівчани розгорнули торгівлю на дорозі (фото)
15:29, 27 квітня 2018 р.

Через ремонт ринку чернівчани розгорнули торгівлю на дорозі (фото)

Через ремонт ринку чернівчани розгорнули торгівлю на дорозі (фото)

У Чернівцях через ремонт ринку “Центральний”, що на вулиці Героїв Майдану, навколишні вулиці перетворилися на стихійний ринок.

На вулиці Д. Загула вздовж дороги торгують квітами, овочами і молочною продукцією. Люди торгують на тротуарі, а повз них проїжджають машини. Рух автомобілів тут не припинився.

Значно більше “торгових точок” на вулиці Бахрушина. Дорога біля воріт костелу Пречистого Серця Ісуса закладена припаркованими автомобілями. За ними на дорозі літня жінка торгує городиною та домашньою консервацією. 

Далі майже стаціонарні точки — дерев’яна бочка із закваскою, яблука, ранні овочі. При цьому машини тут теж їздять і подекуди продавцям, покупцям та автобілям важко розминутися, пише molbuk.ua

Продавці нарікають, що змушені були вийти на дорогу, бо на ринку йдуть будівельні роботи і його значна частина перекрита. На самому ринку “Центральний” торгова площа наразі значно зменшилася. Повністю функціонує лише один ряд ринку, інший ряд — лише наполовину. Саме тут зараз тривають будівельні роботи.

#Чернівці #торгівля #ринок #ремонт
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...