• Головна
  • Погодинну подачу води можуть запровадити у Чернівцях
16:04, 27 квітня 2018 р.

Погодинну подачу води можуть запровадити у Чернівцях

Погодинну подачу води можуть запровадити у Чернівцях

На вчорашній сесії Чернівецької міської ради депутати не затвердили програму фінансової підтримки підприємств. Про це повідомив міський голова Олексій Каспрук.

Зокрема, завдяки цій програмі отримати фінансування мав «Чернівціводоканал».

– Водоканал потребує допомоги з міського бюджету для того, щоби було забезпечене стабільне водопостачання. Бюджетом передбачені кошти на водоканал, які мають спрямувати на сплату коштів підприємства за електроенергію. Проте, крім бюджету, має бути ще прийнята програма фінансової підтримки. Щоби підприємство могло працювати, фінансування для водоканалу мало збільшитись на 20 мільйонів гривень. Якщо не прийнята програма, то навіть за наявності коштів у бюджеті на рахунках ми не можемо допомогти підприємству, – повідомив Погляду Олексій Каспрук.

Він пояснив, що тягне за собою неприйняття даної програми.

– Це означає знову нестабільну роботу водоканалу, проблеми з «Чернівціобленерго», розірвання договору про реструктуризацію, – зазначив мер.

За його словами, 3 травня відбудеться продовження сесії.

– Це останній шанс прийняти цю програму. Думаю, що може постати і питання про погодинну подачу води для того, щоб забезпечити водопостачання міста, – додав міський голова.

#Чернівці #водопостачання
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...