• Головна
  • У Чернівецькій області буде 15 Центрів первинної медико-санітарної допомоги та 233 пункти здоров'я
19:01, 27 квітня 2018 р.
Надійне джерело

У Чернівецькій області буде 15 Центрів первинної медико-санітарної допомоги та 233 пункти здоров'я

У Чернівецькій області буде 15 Центрів первинної медико-санітарної допомоги та 233 пункти здоров'я

Затверджено Перспективний план спроможної мережі надавачів первинної медичної допомоги у Чернівецькій області.

Відповідно до Наказу Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства регіонального розвитку №178/24 від 06.02.2018 «Про затвердження Порядку формування спроможних мереж надання первинної медичної допомоги», працівники системи охорони здоров’я та представники влади працювали над формуванням Перспективного плану спроможної мережі надавачів ПМД у Чернівецькій області.

Згідно з Планом, на Буковині, у рамках розбудови первинної ланки, передбачається 15 центрів первинної медико-санітарної допомоги 89 амбулаторій групової практики, 81 амбулаторія монопрактики та 223 пункти здоров’я.

Як повідомив заступник директора Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА Юрій Лесюк, нещодавно даний Перспективний план спроможної мережі був затверджений у Міністерстві охорони здоров’я та Міністерстві регіонального розвитку.

Наступник етапом, за словами Ю. Лесюка, буде створення необхідних умов для забезпечення закладів ПМД належною матеріально-технічною базою. На будівництво нових амбулаторій планують скерувати 157 млн. грн., які виділені для Чернівецької області з Держбюджету.

За останньою інформацією, дана сума буде збільшена для усіх областей, у тому числі й для Чернівецької, у межах додатково виділеного мільярда гривень на розбудову первинної мережі в Україні.

#медико-санітарнадопомога #МОЗ
Оголошення
live comments feed...