• Головна
  • Сторожинецькі кікбоксери вибороли шість призових місць на обласному чемпіонаті
15:09, 29 квітня 2018 р.
Надійне джерело

Сторожинецькі кікбоксери вибороли шість призових місць на обласному чемпіонаті

Сторожинецькі кікбоксери вибороли шість призових місць на обласному чемпіонаті

Нещодавно у чернівецькому спорткомплексі “Локомотив” відбувся Відкритий Чемпіонат Чернівецької області з кікбоксингу за версією WAKO.

Головним організатором цікавого, насиченого і, разом із тим, важкого спортивного дня, став президент ЧОФК WAKO Сергій ХрептунЗмагання відбулися на доволі високомуорганізаційному рівні.В цьому турнірі прийняло участь 120 кікбоксерів з Чернівецької, Івано-Франківської та Львівської областей.

Звісно, в цих змаганнях не міг не прийняти участь наш Сторожинецький клуб Кікбоксингу «FANAT», тренером якого є Дробот Володимир, пише Сторожинець.інфо. Нашу команду представляли шестеро спортсменів, кожен з яких зайняв призове місце:

Трачук Тарас – І місце;

Кольберт Данило – ІІ місце;

Галінзовський Нікіта – ІІ місце;

Павлюк Ігор – ІІ місце;

Ілікуца Олександр – ІІІ місце;

Німачук Олег – ІІІ місце.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#перемога #чемпіонат #кікбоксинг
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...