• Головна
  • Буковина серед лідерів за індексом промислової продукції за перший квартал 2018-го року
17:04, 29 квітня 2018 р.
Надійне джерело

Буковина серед лідерів за індексом промислової продукції за перший квартал 2018-го року

Буковина серед лідерів за індексом промислової продукції за перший квартал 2018-го року

З початку 2018 року динаміка розвитку промислового комплексу області набула позитивних значень, відмічається щомісячне зростання обсягів виробництва та реалізації промислової продукції.

За підсумками роботи промислового комплексу області за січень – березень 2018 року індекс виробництва промислової продукції склав 110,1% (по Україні – 102,4%).

У березні 2018 року, порівняно з лютим 2018 року, обсяг виробництва промислової продукції збільшився на 10,5%, порівняно з березнем 2017 року – на 6,1%.

За індексом промислової продукції область посіла 4 місце серед регіонів України.

Зважаючи на значну питому вагу у структурі валової доданої вартості, зростання обсягів виробництва забезпечили галузі машинобудування (обсяги виробництва зросли у 2,2 рази), постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (на 8,5%), металургійне виробництво, виробництво готових металевих виробів, крім машин і устаткування (на 6,3%).

На збільшення обсягів виробництва у зазначених галузях вплинули наступні чинники:

- у машинобудівній промисловості: зростання обсягів виробництва автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів – у 7 раз, машин і устаткування, не віднесених до інших угрупувань – на 12,7%. Позитивну динаміку забезпечили ТОВ «Аутомотів Електрік Україна», ТДВ «Сокирянський машинобудівний завод», ТОВ «Машзавод»;

- в енергетичній сфері: зростання обсягів виробництва та розподілення електроенергії – на 16,9% та 2,4% відповідно, розподілення газу – на 3,5%. Позитивну динаміку забезпечили Філія «Дністровська ГЕС» ПАТ «Укргідроенерго», ПрАТ ЕК «Чернівціобленерго», ПАТ «Чернівцігаз»;

- у металургійній галузі: зростання обсягів виробництва металевих баків, резервуарів і контейнерів – у 6 раз, інших готових металевих виробів – на 37,3%. Нарощування виробництва продукції забезпечили Чернівецька філія ТОВ «Торговий дім «Розма», ВАТ Чернівецький емаль завод «Карпати», ТДВ «Чернівецький ремонтно-механічний завод», ПП «Алметал 2010», МПП «Артол», інформують у ЧОДА.

За січень – лютий 2018 року промисловими підприємствами області реалізовано продукції на 2,5 млрд.грн., що на 22,3% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

#продукція #індекс
Оголошення
live comments feed...