• Головна
  • На Буковині через сигарети чоловік залишився без автомобіля (фото)
09:02, 30 квітня 2018 р.

На Буковині через сигарети чоловік залишився без автомобіля (фото)

На Буковині через сигарети чоловік залишився без автомобіля (фото)

Чергову спробу незаконного переміщення тютюнових виробів припинено в пункті пропуску «Порубне» співробітниками Чернівецької митниці ДФС.

29 квітня близько 6-ої години ранку під час поглибленого огляду легкового автомобіля «BMW 118 D» митники виявили приховані від митного контролю сигарети українського виробництва різних марок.

Водій автівки, 37-річний мешканець Румунії, який слідував з України до Румунії в приватних справах, 80 пачок підакцизного товару приховав у спеціально виготовлених сховищах, обладнаних у конструктивних порожнинах пасажирського сидіння та багажного відділення авто. Також виявлено не заявлені під час усного опитування, не пред’явлені до митного контролю, без ознак приховування 20 пачок сигарет, які знаходились під передніми сидіннями автівки.

Зі слів громадянина, товар він перевозив до Румунії з метою продажу. За даним фактом складено протокол про порушення митних правил за ст.471 та ч.1 ст.483 Митного кодексу України.

Сигарети вартістю 3570 грн. та транспортний засіб 2008р.в., який попередньо оцінено у 150 000 грн., вилучено, повідомля. прес-служба чернівецької митниці. 

#Буковина #автомобіль #сигарети #контрабанда
Оголошення
live comments feed...