Відкритий лист "Агрохолдингу Мрія" народному депутату України Бурбаку М.Ю.

Народному депутату України

Бурбаку М. Ю.

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ

Шановний Максиме Юрійовичу!

У четвер, 26 квітня 2018 року, в ефірі місцевого буковинського телебачення були показані відеосюжети, в яких Ви як народний депутат України прокоментували діяльність ТОВ «МРІЯ ФАРМІНГ БУКОВИНА» – сільськогосподарського підприємства, що входить у склад Агрохолдингу «МРІЯ» та працює на території Чернівецької області. Із сюжетів ми дізналися, що, за Вашими словами, представники ТОВ «МРІЯ ФАРМІНГ БУКОВИНА» начебто неправомірним чином здійснюють тиск на власників земельних ділянок села Шубранець Заставнівського району, змушуючи їх силою та підкупом укладати із підприємством договори оренди.

Відповідально заявляємо, що «МРІЯ Агрохолдинг» є прозорою відкритою Компанією з європейськими цінностями, і проводить свою господарську діяльність виключно із дотриманням усіх норм чинного законодавства України, а відносини з пайовиками будує на засадах взаємної довіри та поваги, у рамках правового поля. Оскільки Ви не звернулись до нас за роз’ясненням ситуації та перевіркою фактів щодо вчинення нашими співробітниками дій, у яких Ви відкрито звинуватили їх у телевізійних сюжетах,вважаємо за доцільне і необхідне звернутись до Васцим листомз офіційною позицією Агрохолдингу «МРІЯ» з цього приводу.

Схоже, що Ви володієте недостатньою інформацією чи, скоріше, дезінформацією стосовно діяльності ТОВ «МРІЯ ФАРМІНГ БУКОВИНА», зокрема, та Агрохолдингу «МРІЯ» загалом. Ми відкриті до діалогу, і Ви завжди можете звернутися до нас за роз’ясненням питань, які хвилюють Вас як народного депутата – представника інтересів громадян Буковини. Натомість Ви поширили інформацію, яка не відповідає дійсності, і тим самим ввели в оману громадськість.

Серед іншого, Визгадалипро кримінальну справу, начебто відкриту за фактом порушень, вчинених підприємством ТОВ «МРІЯ ФАРМІНГ БУКОВИНА». Просимо Вас не бути голослівним і надати факти, які могли би підтвердити правдивість Вашої заяви. Тому що станом на сьогоднінемає жодної кримінальної справи, порушеної проти ТОВ «МРІЯ ФАРМІНГ БУКОВИНА». Принаймні, за три останніх роки ми не отримували жодного повідомлення про відкрите КП, жодного запиту від слідчого і жодної ухвали слідчого судді.Ці дані і Ви легко можете перевірити це у Державному реєстрі.

Відповідно, просимо Вас такожпідтвердити фактами Вашу заяву про погрози на адресу пайовиків з боку працівників Агрохолдингу. «МРІЯ» –компанія з міжнародними власниками і європейськими цінностями. Ми цінуємо нашу добру репутацію, подібні методи роботи не застосовуємоі вважаємо їх неприпустимими.

Ми не заперечуємо, що неодноразово надавали сільським громадам безповоротну благодійну фінансову допомогу, в тому числі – адресну. Однак вважаємо відвертою маніпуляцією те, що таку допомогу Ви називаєте «підкупом», адже сьогодні село, як ніколи, потребує підтримки від бізнесу. І «МРІЯ», як Компанія з високим рівнем корпоративної соціальної відповідальності, маючи затверджений відповідний бюджет, цілком офіційно надає таку підтримку громадам в рамках своєї соціальної політики, і продовжуватиме її надавати, при чому, на всіх територіях своєї присутності, а не вибірково. Адже «МРІЯ Агрохолдинг» вже більше 20 років успішно працює і обробляє землю не лише в 60 згаданих Вами селах, а в більш ніж 800 населених пунктах у 6 областях Західної України. Ми своєчасно, і в повному обсязі, виплачуємо орендну плату та всі податкові відрахування, а також на постійній основі надаємо фінансову благодійну допомогу місцевим громадам на реалізацію різних соціальних проектів. Вся інформація про діяльність Компанії є відкритою, детальний звіт як за цей рік, так і за попередні періоди Виможете знайти на офіційному сайті «МРІЇ» http://mriya.ua. Так,за 2017 рік Агрохолдингсплатив до бюджетів усіх рівнів 443,8 млн грн. податків, а на реалізацію соціальних проектів спрямував 21,5 млн грн. В тому числі, у Чернівецькій області за 2017 рік податків сплачено нами на суму 52,23 млн грн. (з них у Заставнівському районі – 14,79 млн грн.), а сума соцінвестицій Компанії сягнула 2,37 млн грн. (з них у Заставнівському районі – 733,36 тис. грн.)

Також доводимо до Вашого відома, що ТОВ «Агрофірма ім. Суворова» входить до складу Агрохолдингу «МРІЯ» починаючиіз 2012 року. Станом на 2015 рік у структурі Агрохолдингу налічувалось понад 140 юридичних осіб. З метою забезпечення прозорості організаційної структури Компанії і приведення її у відповідність з європейськими нормами було прийнято рішення про скорочення кількості юридичних осіб шляхом об’єднання їх за територіальним принципом: в одній області – одна юридична особа. Так, на території Тернопільської області усі підприємства «МРІЇ» об’єднані в ТОВ «МРІЯ ФАРМІНГ ТЕРНОПІЛЬ», в Івано-Франківській – у ТОВ «МРІЯ ФАРМІНГ КАРПАТИ», у Львівській – ТОВ «МРІЯ ФАРМІНГ ЛЬВІВ» і т. д. У тому числі, у Чернівецькій областівсі підприємства, що належать Агрохолдингу, вирішено об’єднати в одну компанію – ТОВ «МРІЯ ФАРМІНГ БУКОВИНА», яка внаслідок процесу злиття (поглинання) є правонаступником усіх юридичних осіб, що до неї увійшли, зокрема – і ТОВ «Агрофірми ім. Суворова». Звертаємо Вашу увагу, що спрощена юридична та організаційна структура Агрохолдингу «МРІЯ» не лише підвищує прозорість Компанії, а й забезпечує більш ефективну взаємодію з громадами та місцевими органами влади, насамперед – в питаннях оподаткування та звітності. Кожна юридична особасплачує податки на тій території, на якій працює і зареєстрована.

Тепер хочемо прояснити ситуацію, що виникла безпосередньо у Заставнівському районі. У селі Шубранець «МРІЯ» працює вже більше 6 років. У Компанії є дійсні зареєстровані договори оренди земельних паїв, укладені на один із структурних підрозділів «МРІЇ» –«Агрофірму ім. Суворова», що діють до 2023-2024 року. У зв’язку зі зміною організаційної структури Компанії ми прийняли рішення ініціювати дострокове переукладенняцих договорів оренди на ТОВ «МРІЯ ФАРМІНГ БУКОВИНА» (до складу якого в поточному році увійшла «Агрофірма ім. Суворова»). Це означає, що фактично орендар залишається той же – це Агрохолдинг «МРІЯ», просто відбулася змінаназви компанії. Паралельно ми переглянули ставку орендної плати, і запропонували нашим пайовикам у Шубранцінові договори укладати з нами на нових, кращих і вигідніших умовах. Пайовики підтримали нас, і на даний момент в селіШубранецьТОВ «МРІЯ ФАРМІНГ БУКОВИНА» перепідписала більше 90% своїх договорів оренди. При цьому звертаємо Вашу увагу на термін дії договорів оренди, на якому Ви робили акцент у своєму коментарі. Згідно із ст. 19 Закону України «Про оренду землі» мінімальний термін, на який може бути укладений договір оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення, – 7 років. Ви як народний депутат України зобов'язані про це знати, тому просимо Вас не маніпулювати фактами і не вводити в оману селян.

Ще раз наголошуємо, що «МРІЯ» відкрита до діалогу і готова надати всю цікаву для Вас інформацію. Сподіваємося, що спотворення фактів і неправдиві звинувачення, які пролунали на адресу нашої Компанії та її працівників з Вашого боку, є результатом лише браку інформації, а не злим умислом або спробою відстоювання інтересів нашого конкурента, який, як нам відомо, також намагається орендувати землю у селах, де вже працює «МРІЯ». Тому дозволимо собі нагадати Вам, що як представник влади Ви зобов’язаний дбати про вигоди простих людей, а не захищати інтереси недобросовісних бізнесменів, які під прикриттям гучних заяв народних обранців бажають витіснити конкурентів та завдати шкоди їх репутації.

Надіємось на Ваше розуміння, з повагою «Мрія Фармінг  Буковина»

Агрохолдинг_Мрія відкритий_лист_БурбакуМ.Ю.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував
Кримінал
Вночі, 21 липня, на спецлінію "102" надійшло повідомлення про те, що на полі у селі Колінківці місцеві жителі виявили обгоріле авто "ВАЗ", а в ньому – мертвого невідомого чоловіка. За вказаною адресою одразу виїхало керівництво, поліцейські сектору реагування патрульної поліції і слідчо-оперативна група Хотинського відділення поліції. Правоохоронці оглянули місце події та опитали можливих очевидців. Уже невдовзі поліцейські встановили особу мертвого чолові...
Суспільство
Відомі дані опитування ГО "Інститут Маковецького". Згідно з даними екзитполу, який провела ГО "Інститут Маковецького", у 201-му окрузі на виборах перемогла кандидат від партії "Слуга народу" Олена Лис, яка набрала 36% голосів виборців. На друге місце вийшов Віталій Михайлішин ("Опозиційна платформа – За життя") – 10,7% чернівчан. Самовисуванець Микола Федорук набрав 9,4% Опитування проводили протягом дня до 18:00 на виході із виборчих дільниць. Читайт...
Суспільство
За результатами перевірки отриманих повідомлень, поліцейські склали три адміністративні протоколи. За рештою звернень тривають перевірки. Приблизно о 15-й годині на спецлінію "102" звернувся голова однієї з виборчих дільниць на території Чернівців. Заявник проінформував, що після отримання бюлетеня невідомий чоловік зім'яв його та виніс за межі виборчої дільниці, порушивши цим вимоги виборчого законодавства. Ще одне порушення, пов'язане із бюлетенем, було...
Суспільство
Буковинські поліцейські забезпечують охорону публічної безпеки та порядку на усіх 564 виборчих дільницях області. На сайті Національної поліції опублікували фотозвіт про те, як поліцейські охороняють спокій громадян під час виборів. Читайте також: Пасемо задніх: на Буковині низька явка виборців
Суспільство
Станом на 16 годину явка виборців на позачергових виборах народних депутатів України становить 36,11%. Такі дані за інформацією зі 140 із 199 округів опубліковані на інформаційному табло в пресцентрі Центральної виборчої комісії. Найактивніше голосують виборці Чернігівської області, де явка становить 42,05%, Полтавської – 40,81% Хмельницької – 40,07% та Кіровоградської області – 39,21%. Найменша явка в Закарпатській – 25,47% та Чернівецькій області – 27,91...
Політика
На спецдільниці на станції "Академік Вернадський" закінчилося голосування на позачергових виборах до Верховної Ради України. До нього долучилися 12 учасників 24-ї Української антарктичної експедиції, тобто явка традиційно становить 100%. Голосування розпочалося о 8.00 за місцевим часом (о 14.00 за київським) і тривало 30 хвилин. Полярники та полярниці голосували лише за загальнонаціональними списками партій. Спецдільниця в Антарктиді не прикріплена до жодн...
Пригоди
Дві аварії сталися у Сторожинецькому районі та одна – в Кіцманському. 20 липня до Сторожинецького відділу поліції надійшло повідомлення, що у селі Їжівці 19-річний водій мотоцикла не вибравши безпечної швидкості руху, не впорався з керуванням, виїхав на зустрічну смугу та допустив зіткнення з автомобілем "Volkswagen" 21-річного місцевого жителя. Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди мотоцикліст отримав тілесні ушкодження. Наразі чоловік у важкому стані п...
Суспільство
Станом на 14:00 до поліції Чернівецької області надійшло 17 повідомлень про ймовірні порушення виборчого законодавства. Кожна інформація ретельно перевіряється. За результатами перевірок будуть прийняті справедливі законні рішення.   Сьогодні, 21-го липня, у період з 10:00 до 12:00 буковинські поліцейські внесли до системи єдиного обліку 15 звернень, що стосувалися можливих порушень виборчого процесу. Зокрема, на спецлінію "102" надійшло повідомлення про з...
Суспільство
У період з 2016 до 2019 рр. охоплення щепленнями серед дітей віком 1 рік зросло у рази. Найбільше немовлят вакцинованих проти кору, паротиту та краснухи: щеплення отримали понад 90% дітей 1 року. За даними Центру громадського здоров’я МОЗ України за три роки кількість щеплених від кору дітей віком 1 рік зросла вдвічі: у 2016 році цей показник був менше 45%. Крім планових щеплень, вакцинацію проводили і для тих дітей, які раніше не отримали необхідних доз в...
Новини по темі
"Не велик, а гелік", – перекрили дорогу для президента
"Не словом, а ділом": кандидат у депутати з Буковини — про перспективні плани
На Буковині "летять" голови за розпорядженням Президента України
"Бери лопату і йди копати" - можливо, чернівецькі дороги зможе відремонтувати не лише держава?
Скільки буковинців увійшли до списків партії ВО "Свобода"?
"Якщо не переїду, то збожеволію", - буковинці зможуть побувати у музеї, який зробить Зеленський
Голова Чернівецької облради привітав дільничних офіцерів поліції з професійним святом
На Буковині діятиме Державна служба України з етнополітики та свободи совісті
Іван Мунтян привітав медичну еліту Буковини з прийдешнім професійним святом
Сергія Мартинюка поновлено на посаді начальника управління освіти Черінвецької міської ради