Відкритий лист "Агрохолдингу Мрія" народному депутату України Бурбаку М.Ю.

Народному депутату України

Бурбаку М. Ю.

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ

Шановний Максиме Юрійовичу!

У четвер, 26 квітня 2018 року, в ефірі місцевого буковинського телебачення були показані відеосюжети, в яких Ви як народний депутат України прокоментували діяльність ТОВ «МРІЯ ФАРМІНГ БУКОВИНА» – сільськогосподарського підприємства, що входить у склад Агрохолдингу «МРІЯ» та працює на території Чернівецької області. Із сюжетів ми дізналися, що, за Вашими словами, представники ТОВ «МРІЯ ФАРМІНГ БУКОВИНА» начебто неправомірним чином здійснюють тиск на власників земельних ділянок села Шубранець Заставнівського району, змушуючи їх силою та підкупом укладати із підприємством договори оренди.

Відповідально заявляємо, що «МРІЯ Агрохолдинг» є прозорою відкритою Компанією з європейськими цінностями, і проводить свою господарську діяльність виключно із дотриманням усіх норм чинного законодавства України, а відносини з пайовиками будує на засадах взаємної довіри та поваги, у рамках правового поля. Оскільки Ви не звернулись до нас за роз’ясненням ситуації та перевіркою фактів щодо вчинення нашими співробітниками дій, у яких Ви відкрито звинуватили їх у телевізійних сюжетах,вважаємо за доцільне і необхідне звернутись до Васцим листомз офіційною позицією Агрохолдингу «МРІЯ» з цього приводу.

Схоже, що Ви володієте недостатньою інформацією чи, скоріше, дезінформацією стосовно діяльності ТОВ «МРІЯ ФАРМІНГ БУКОВИНА», зокрема, та Агрохолдингу «МРІЯ» загалом. Ми відкриті до діалогу, і Ви завжди можете звернутися до нас за роз’ясненням питань, які хвилюють Вас як народного депутата – представника інтересів громадян Буковини. Натомість Ви поширили інформацію, яка не відповідає дійсності, і тим самим ввели в оману громадськість.

Серед іншого, Визгадалипро кримінальну справу, начебто відкриту за фактом порушень, вчинених підприємством ТОВ «МРІЯ ФАРМІНГ БУКОВИНА». Просимо Вас не бути голослівним і надати факти, які могли би підтвердити правдивість Вашої заяви. Тому що станом на сьогоднінемає жодної кримінальної справи, порушеної проти ТОВ «МРІЯ ФАРМІНГ БУКОВИНА». Принаймні, за три останніх роки ми не отримували жодного повідомлення про відкрите КП, жодного запиту від слідчого і жодної ухвали слідчого судді.Ці дані і Ви легко можете перевірити це у Державному реєстрі.

Відповідно, просимо Вас такожпідтвердити фактами Вашу заяву про погрози на адресу пайовиків з боку працівників Агрохолдингу. «МРІЯ» –компанія з міжнародними власниками і європейськими цінностями. Ми цінуємо нашу добру репутацію, подібні методи роботи не застосовуємоі вважаємо їх неприпустимими.

Ми не заперечуємо, що неодноразово надавали сільським громадам безповоротну благодійну фінансову допомогу, в тому числі – адресну. Однак вважаємо відвертою маніпуляцією те, що таку допомогу Ви називаєте «підкупом», адже сьогодні село, як ніколи, потребує підтримки від бізнесу. І «МРІЯ», як Компанія з високим рівнем корпоративної соціальної відповідальності, маючи затверджений відповідний бюджет, цілком офіційно надає таку підтримку громадам в рамках своєї соціальної політики, і продовжуватиме її надавати, при чому, на всіх територіях своєї присутності, а не вибірково. Адже «МРІЯ Агрохолдинг» вже більше 20 років успішно працює і обробляє землю не лише в 60 згаданих Вами селах, а в більш ніж 800 населених пунктах у 6 областях Західної України. Ми своєчасно, і в повному обсязі, виплачуємо орендну плату та всі податкові відрахування, а також на постійній основі надаємо фінансову благодійну допомогу місцевим громадам на реалізацію різних соціальних проектів. Вся інформація про діяльність Компанії є відкритою, детальний звіт як за цей рік, так і за попередні періоди Виможете знайти на офіційному сайті «МРІЇ» http://mriya.ua. Так,за 2017 рік Агрохолдингсплатив до бюджетів усіх рівнів 443,8 млн грн. податків, а на реалізацію соціальних проектів спрямував 21,5 млн грн. В тому числі, у Чернівецькій області за 2017 рік податків сплачено нами на суму 52,23 млн грн. (з них у Заставнівському районі – 14,79 млн грн.), а сума соцінвестицій Компанії сягнула 2,37 млн грн. (з них у Заставнівському районі – 733,36 тис. грн.)

Також доводимо до Вашого відома, що ТОВ «Агрофірма ім. Суворова» входить до складу Агрохолдингу «МРІЯ» починаючиіз 2012 року. Станом на 2015 рік у структурі Агрохолдингу налічувалось понад 140 юридичних осіб. З метою забезпечення прозорості організаційної структури Компанії і приведення її у відповідність з європейськими нормами було прийнято рішення про скорочення кількості юридичних осіб шляхом об’єднання їх за територіальним принципом: в одній області – одна юридична особа. Так, на території Тернопільської області усі підприємства «МРІЇ» об’єднані в ТОВ «МРІЯ ФАРМІНГ ТЕРНОПІЛЬ», в Івано-Франківській – у ТОВ «МРІЯ ФАРМІНГ КАРПАТИ», у Львівській – ТОВ «МРІЯ ФАРМІНГ ЛЬВІВ» і т. д. У тому числі, у Чернівецькій областівсі підприємства, що належать Агрохолдингу, вирішено об’єднати в одну компанію – ТОВ «МРІЯ ФАРМІНГ БУКОВИНА», яка внаслідок процесу злиття (поглинання) є правонаступником усіх юридичних осіб, що до неї увійшли, зокрема – і ТОВ «Агрофірми ім. Суворова». Звертаємо Вашу увагу, що спрощена юридична та організаційна структура Агрохолдингу «МРІЯ» не лише підвищує прозорість Компанії, а й забезпечує більш ефективну взаємодію з громадами та місцевими органами влади, насамперед – в питаннях оподаткування та звітності. Кожна юридична особасплачує податки на тій території, на якій працює і зареєстрована.

Тепер хочемо прояснити ситуацію, що виникла безпосередньо у Заставнівському районі. У селі Шубранець «МРІЯ» працює вже більше 6 років. У Компанії є дійсні зареєстровані договори оренди земельних паїв, укладені на один із структурних підрозділів «МРІЇ» –«Агрофірму ім. Суворова», що діють до 2023-2024 року. У зв’язку зі зміною організаційної структури Компанії ми прийняли рішення ініціювати дострокове переукладенняцих договорів оренди на ТОВ «МРІЯ ФАРМІНГ БУКОВИНА» (до складу якого в поточному році увійшла «Агрофірма ім. Суворова»). Це означає, що фактично орендар залишається той же – це Агрохолдинг «МРІЯ», просто відбулася змінаназви компанії. Паралельно ми переглянули ставку орендної плати, і запропонували нашим пайовикам у Шубранцінові договори укладати з нами на нових, кращих і вигідніших умовах. Пайовики підтримали нас, і на даний момент в селіШубранецьТОВ «МРІЯ ФАРМІНГ БУКОВИНА» перепідписала більше 90% своїх договорів оренди. При цьому звертаємо Вашу увагу на термін дії договорів оренди, на якому Ви робили акцент у своєму коментарі. Згідно із ст. 19 Закону України «Про оренду землі» мінімальний термін, на який може бути укладений договір оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення, – 7 років. Ви як народний депутат України зобов'язані про це знати, тому просимо Вас не маніпулювати фактами і не вводити в оману селян.

Ще раз наголошуємо, що «МРІЯ» відкрита до діалогу і готова надати всю цікаву для Вас інформацію. Сподіваємося, що спотворення фактів і неправдиві звинувачення, які пролунали на адресу нашої Компанії та її працівників з Вашого боку, є результатом лише браку інформації, а не злим умислом або спробою відстоювання інтересів нашого конкурента, який, як нам відомо, також намагається орендувати землю у селах, де вже працює «МРІЯ». Тому дозволимо собі нагадати Вам, що як представник влади Ви зобов’язаний дбати про вигоди простих людей, а не захищати інтереси недобросовісних бізнесменів, які під прикриттям гучних заяв народних обранців бажають витіснити конкурентів та завдати шкоди їх репутації.

Надіємось на Ваше розуміння, з повагою «Мрія Фармінг  Буковина»

Агрохолдинг_Мрія відкритий_лист_БурбакуМ.Ю.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував
Культура
Перекриття пов'язане із урочитим святкуванням свята Суккот. Про це повідомляють на сайті Чернівецької міської ради. "З метою забезпечення безпеки дорожнього руху і охорони громадського порядку під час проведення урочистостей присвячених святу Суккот, 16 жовтня з 17 до 21 години буде заборонено стоянку транспортних засобів та повністю перекрито рух транспорту по вул. М. Садовського на ділянці від вул. А. Шептицького до вул. Шкільної", - йдеться у повідомлен...
Фото
З початку 2019 року на території Чернівецької області виникло 1092 пожеж, на яких загинуло 25 осіб. В місті Чернівці виникла 251 пожежа, загинуло 2 осіб. Зокрема, 3 пожежі сталось в місті Чернівці протягом останніх вихідних, повідомляє Чернівецький міський відділ УДСНС України у Чернівецькій області. Основними причинами загорань у осінньо-зимовий період є порушення правил пожежної безпеки при використанні електронагрівальних приладів та пічного опалення. Б...
Пригоди
Смерть настала під час операції з видалення поліпа (гістероскопії).  Як повідомляють в Instagram-спільноті bukovynagram, трагедія сталася під час операції у гінекологічному відділенні пологового будинку №1. Тіло направлено на судмедекспертизу, яка і визначить точну причину смерті жінки, повідомив заступник генерального директора КНП «Міський клінічний пологовий будинок №1» Владислав Гошовський. Читайте також: буковинці стали чемпіонами та призерами Чемпіон...
Фото
Пожежні гідранти – це пристрої на водопровідній мережі, що призначені для подачі води при гасінні пожеж. Гідранти бувають двох видів виконання: підземні, коли корпус пристрою знаходиться в спеціальному колодязі та надземні, коли робочий орган гідранта винесено безпосередньо на поверхню землі.   Про це повідомляє пресслужба Чернівецької ОДА. У місті Чернівці поширеними є підземні гідранти. Для відбору води з підземного пожежного гідранта використовується сп...
Кримінал
Новоселицький районний суд погодився з доводами прокурора Сторожинецької місцевої прокуратури та засудив мешканця Новоселицького району до позбавлення волі за скоєння злочину, передбаченого ч.2 ст. 310 (посів або вирощування конопель) КК України. Про це повідомляє пресслужба прокуратури Чернівецької області. Встановлено, що раніше судимий за злочини у сфері незаконного обігу наркотичних речовин буковинець, в період відбування умовного покарання, знову скої...
Фото
З 9 по 13 жовтня в місті Свідниця у Польщі проходив Чемпіонат світу з кікбоксингу WKA, в якому прийняли участь збірні 30 країн. Як повідомляє місцеве видання Сторожинець інфо, Сторожинецький клуб кікбоксингу К-1 FANAT, завдяки спонсорам Думітру Морхану (ТОВ “Буковинський завод мінеральних вод”) та Любімському Олексію, теж відправився в Польщу. Тренером Сторожинецького клубу Кікбоксингу К-1 FANAT є Президент Чернівецької обласної федерації кікбоксингу, стор...
Пригоди
Протягом трьох вихідних днів у Чернівецькій області виникло 19 пожеж. Як повідомили у пресслужбі управління ДСНС в Чернівецькій області, в селі Бабине Вижницького району загинув чоловік. Сусіди зателефонували на лінію 101 і розповіли, що з будинку, де сам проживав 51-річний чоловік, йде густий дим. На виклик за вказаною адресою прибули вогнеборці з міст Вашківці та Вижниця. Ймовірно, пожежа виникла ще на світанку, однак місцеві жителі помітили її запізно....
Суспільство
14 жовтня в селі Добринівці Заставнівського району на місці розстріляних радянською владою у 40-х роках юних оркестрантів УПА відбулися святкові заходи з нагоди Дня Захисника Вітчизни, Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці. Про це повідомляють у Чернівецькій ОДА. До пам’ятного місця, де зараз встановлено хрест, а поруч розгорнутий спортивно-патріотичний табір «Добринівці», зібралися сотні людей з районів та міста Чернівці, учасники АТО,...
Суспільство
За 41 тиждень 2019 року в Чернівецькій області зареєстровано 3884 випадків ГРВІ, з яких 2699 серед дітей (70%). Госпіталізовано 61 особа, з них 56 дітей. Як повідомляють у Чернівецькій ОДА, станом на 41 тиждень рівень інтенсивності епідемічного процесу захворюваності гострими респіраторними вірусними інфекціями є низьким (інтенсивний показник захворюваності знаходиться нижче епідемічного порогу на 12,5%). В м. Чернівці за 41 тиждень 2019 року зареєстрован...
Новини по темі
Інформація для буковинців щодо укладання колективних договорів
Чи будуть на Буковині передчасні вибори місцевої влади?
"Не велик, а гелік", – перекрили дорогу для президента
На Буковині "летять" голови за розпорядженням Президента України
"Бери лопату і йди копати" - можливо, чернівецькі дороги зможе відремонтувати не лише держава?
Скільки буковинців увійшли до списків партії ВО "Свобода"?
"Якщо не переїду, то збожеволію", - буковинці зможуть побувати у музеї, який зробить Зеленський
Голова Чернівецької облради привітав дільничних офіцерів поліції з професійним святом
На Буковині діятиме Державна служба України з етнополітики та свободи совісті
Іван Мунтян привітав медичну еліту Буковини з прийдешнім професійним святом