Відкритий лист "Агрохолдингу Мрія" народному депутату України Бурбаку М.Ю.

Народному депутату України

Бурбаку М. Ю.

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ

Шановний Максиме Юрійовичу!

У четвер, 26 квітня 2018 року, в ефірі місцевого буковинського телебачення були показані відеосюжети, в яких Ви як народний депутат України прокоментували діяльність ТОВ «МРІЯ ФАРМІНГ БУКОВИНА» – сільськогосподарського підприємства, що входить у склад Агрохолдингу «МРІЯ» та працює на території Чернівецької області. Із сюжетів ми дізналися, що, за Вашими словами, представники ТОВ «МРІЯ ФАРМІНГ БУКОВИНА» начебто неправомірним чином здійснюють тиск на власників земельних ділянок села Шубранець Заставнівського району, змушуючи їх силою та підкупом укладати із підприємством договори оренди.

Відповідально заявляємо, що «МРІЯ Агрохолдинг» є прозорою відкритою Компанією з європейськими цінностями, і проводить свою господарську діяльність виключно із дотриманням усіх норм чинного законодавства України, а відносини з пайовиками будує на засадах взаємної довіри та поваги, у рамках правового поля. Оскільки Ви не звернулись до нас за роз’ясненням ситуації та перевіркою фактів щодо вчинення нашими співробітниками дій, у яких Ви відкрито звинуватили їх у телевізійних сюжетах,вважаємо за доцільне і необхідне звернутись до Васцим листомз офіційною позицією Агрохолдингу «МРІЯ» з цього приводу.

Схоже, що Ви володієте недостатньою інформацією чи, скоріше, дезінформацією стосовно діяльності ТОВ «МРІЯ ФАРМІНГ БУКОВИНА», зокрема, та Агрохолдингу «МРІЯ» загалом. Ми відкриті до діалогу, і Ви завжди можете звернутися до нас за роз’ясненням питань, які хвилюють Вас як народного депутата – представника інтересів громадян Буковини. Натомість Ви поширили інформацію, яка не відповідає дійсності, і тим самим ввели в оману громадськість.

Серед іншого, Визгадалипро кримінальну справу, начебто відкриту за фактом порушень, вчинених підприємством ТОВ «МРІЯ ФАРМІНГ БУКОВИНА». Просимо Вас не бути голослівним і надати факти, які могли би підтвердити правдивість Вашої заяви. Тому що станом на сьогоднінемає жодної кримінальної справи, порушеної проти ТОВ «МРІЯ ФАРМІНГ БУКОВИНА». Принаймні, за три останніх роки ми не отримували жодного повідомлення про відкрите КП, жодного запиту від слідчого і жодної ухвали слідчого судді.Ці дані і Ви легко можете перевірити це у Державному реєстрі.

Відповідно, просимо Вас такожпідтвердити фактами Вашу заяву про погрози на адресу пайовиків з боку працівників Агрохолдингу. «МРІЯ» –компанія з міжнародними власниками і європейськими цінностями. Ми цінуємо нашу добру репутацію, подібні методи роботи не застосовуємоі вважаємо їх неприпустимими.

Ми не заперечуємо, що неодноразово надавали сільським громадам безповоротну благодійну фінансову допомогу, в тому числі – адресну. Однак вважаємо відвертою маніпуляцією те, що таку допомогу Ви називаєте «підкупом», адже сьогодні село, як ніколи, потребує підтримки від бізнесу. І «МРІЯ», як Компанія з високим рівнем корпоративної соціальної відповідальності, маючи затверджений відповідний бюджет, цілком офіційно надає таку підтримку громадам в рамках своєї соціальної політики, і продовжуватиме її надавати, при чому, на всіх територіях своєї присутності, а не вибірково. Адже «МРІЯ Агрохолдинг» вже більше 20 років успішно працює і обробляє землю не лише в 60 згаданих Вами селах, а в більш ніж 800 населених пунктах у 6 областях Західної України. Ми своєчасно, і в повному обсязі, виплачуємо орендну плату та всі податкові відрахування, а також на постійній основі надаємо фінансову благодійну допомогу місцевим громадам на реалізацію різних соціальних проектів. Вся інформація про діяльність Компанії є відкритою, детальний звіт як за цей рік, так і за попередні періоди Виможете знайти на офіційному сайті «МРІЇ» http://mriya.ua. Так,за 2017 рік Агрохолдингсплатив до бюджетів усіх рівнів 443,8 млн грн. податків, а на реалізацію соціальних проектів спрямував 21,5 млн грн. В тому числі, у Чернівецькій області за 2017 рік податків сплачено нами на суму 52,23 млн грн. (з них у Заставнівському районі – 14,79 млн грн.), а сума соцінвестицій Компанії сягнула 2,37 млн грн. (з них у Заставнівському районі – 733,36 тис. грн.)

Також доводимо до Вашого відома, що ТОВ «Агрофірма ім. Суворова» входить до складу Агрохолдингу «МРІЯ» починаючиіз 2012 року. Станом на 2015 рік у структурі Агрохолдингу налічувалось понад 140 юридичних осіб. З метою забезпечення прозорості організаційної структури Компанії і приведення її у відповідність з європейськими нормами було прийнято рішення про скорочення кількості юридичних осіб шляхом об’єднання їх за територіальним принципом: в одній області – одна юридична особа. Так, на території Тернопільської області усі підприємства «МРІЇ» об’єднані в ТОВ «МРІЯ ФАРМІНГ ТЕРНОПІЛЬ», в Івано-Франківській – у ТОВ «МРІЯ ФАРМІНГ КАРПАТИ», у Львівській – ТОВ «МРІЯ ФАРМІНГ ЛЬВІВ» і т. д. У тому числі, у Чернівецькій областівсі підприємства, що належать Агрохолдингу, вирішено об’єднати в одну компанію – ТОВ «МРІЯ ФАРМІНГ БУКОВИНА», яка внаслідок процесу злиття (поглинання) є правонаступником усіх юридичних осіб, що до неї увійшли, зокрема – і ТОВ «Агрофірми ім. Суворова». Звертаємо Вашу увагу, що спрощена юридична та організаційна структура Агрохолдингу «МРІЯ» не лише підвищує прозорість Компанії, а й забезпечує більш ефективну взаємодію з громадами та місцевими органами влади, насамперед – в питаннях оподаткування та звітності. Кожна юридична особасплачує податки на тій території, на якій працює і зареєстрована.

Тепер хочемо прояснити ситуацію, що виникла безпосередньо у Заставнівському районі. У селі Шубранець «МРІЯ» працює вже більше 6 років. У Компанії є дійсні зареєстровані договори оренди земельних паїв, укладені на один із структурних підрозділів «МРІЇ» –«Агрофірму ім. Суворова», що діють до 2023-2024 року. У зв’язку зі зміною організаційної структури Компанії ми прийняли рішення ініціювати дострокове переукладенняцих договорів оренди на ТОВ «МРІЯ ФАРМІНГ БУКОВИНА» (до складу якого в поточному році увійшла «Агрофірма ім. Суворова»). Це означає, що фактично орендар залишається той же – це Агрохолдинг «МРІЯ», просто відбулася змінаназви компанії. Паралельно ми переглянули ставку орендної плати, і запропонували нашим пайовикам у Шубранцінові договори укладати з нами на нових, кращих і вигідніших умовах. Пайовики підтримали нас, і на даний момент в селіШубранецьТОВ «МРІЯ ФАРМІНГ БУКОВИНА» перепідписала більше 90% своїх договорів оренди. При цьому звертаємо Вашу увагу на термін дії договорів оренди, на якому Ви робили акцент у своєму коментарі. Згідно із ст. 19 Закону України «Про оренду землі» мінімальний термін, на який може бути укладений договір оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення, – 7 років. Ви як народний депутат України зобов'язані про це знати, тому просимо Вас не маніпулювати фактами і не вводити в оману селян.

Ще раз наголошуємо, що «МРІЯ» відкрита до діалогу і готова надати всю цікаву для Вас інформацію. Сподіваємося, що спотворення фактів і неправдиві звинувачення, які пролунали на адресу нашої Компанії та її працівників з Вашого боку, є результатом лише браку інформації, а не злим умислом або спробою відстоювання інтересів нашого конкурента, який, як нам відомо, також намагається орендувати землю у селах, де вже працює «МРІЯ». Тому дозволимо собі нагадати Вам, що як представник влади Ви зобов’язаний дбати про вигоди простих людей, а не захищати інтереси недобросовісних бізнесменів, які під прикриттям гучних заяв народних обранців бажають витіснити конкурентів та завдати шкоди їх репутації.

Надіємось на Ваше розуміння, з повагою «Мрія Фармінг  Буковина»

Агрохолдинг_Мрія відкритий_лист_БурбакуМ.Ю.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував
Суспільство
Є повір'я щодо обручок, з якими експерти пропонують познайомитися в цій статті. Відомо, що кільця володіють певною силою, здатною захистити того, хто їх носить. Безліч прикмет і забобонів наших предків щодо цих прикрас дійшли до наших часів, і цими знаннями може скористатися кожен, щоб залучити в життя благополуччя і позбутися від неприємностей, інформує Ukr.Media. Ми розповімо на яких пальцях носити прикраси не варто, через можливість «накликати» біду на...
Суспільство
За підсумками вибіркового опитування, більше половини населення Чернівецької області (56,2%) оцінило стан свого здоров’я як "добрий", більше третини (35,9%) – як "задовільний", а кожен тринадцятий (7,9%) – як "поганий" (по Україні – 49,5%, 40,5% та 10,0% відповідно). За підсумками опитування 78,0% людей повідомили, що хворіли у 2018 році.  Найбільш поширеними хворобами серед буковинців були гіпертонія та серцеві захворювання – про наявність однієї з цих хв...
Суспільство
Поліція у Чернівцях затримала нетверезого чоловіка, який хотів підпалити агітаційну продукцію.  Про це розповів начальник Головного управління Національної поліції у Чернівецькій області Анатолій Дмитрієв.   Повідомлення про правопорушення надійшло до поліції 14 березня. Зазначається, що чоловік у стані алкогольного сп'яніння проявляв агресію до агітаторів та намагався підпалити агітаційну продукцію. На порушника складено протокол за ст. 173 Кодексу Україн...
Суспільство
У Чернівцях рятувальники та поліцейські обговорили проблеми захисту в об'єднаних територіальних громадах, дійшовши висновків, що доцільними є відкриття поліцейських, пожежних станцій та вдосконалення системи оповіщення населення. Тему захисту в ОТГ обговорювали на семінарі «Формування безпечного середовища в об’єднаних територіальних громадах», який відбувся за ініціативи Чернівецького Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Прогр...
Суспільство
Команду «Буковина» (Чернівці) залишив півзахисник/нападник Віктор Масікевич. Контракт гравця із чернівецьким клубом розірвано за обопільною згодою сторін. Віктор поповнив склад «Буковини» влітку 2018 року та провів 14 матчів. Нагадаємо, що останнім часом буковинський колектив також залишили Олександр Віксич, Василь Нікифоряк, Владислав Герасимчук, Євген Заїченко, Денис Ткаченко, Руслан Луцик та Олександр Боженко, пише Чернівці.інфо.
Суспільство
На спецлінію «102» надійшло повідомлення про те, що невідома особа шляхом проникнення до дачного будинку заявника та викрала два телевізора. Працівники сектору кримінальної поліції встановили особу 20-річного зловмисника та вилучили викрадені телевізори. За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за частиною 3 статті 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України, за що передбачено позбавлення волі на строк до шести років. Наразі проводиться досудо...
Суспільство
Співачка з Буковини Ані Лорак поділилася у соцмережах уривком відео, на якому вона співає легендарний хіт Уїтні Х'юстон "I Will Always Love You". Популярна українська співачка Ані Лорак, яка зараз активно будує кар'єру в Росії, вирішила показати фанатам в Instagram нове відео. Проте далеко не всім шанувальникам сподобалось відео.  "Спасибі моїй улюбленій співачці Уїтні Х'юстон за дивовижний талант і прекрасну душу в музиці. Ти зі мною. Сьогодні було чарівн...
Суспільство
Рятувальники попереджають про посилення вірту на Буковині. За повідомленням Чернівецького гідрометцентру, у найближчі 1-2 год. на території Чернівецької області очікуються, а у м. Чернівцях збережуться пориви вітру до 15-20 м/с. Завтра у Чернівцях та області буде хмарно з проясненнями.  Температура повітря удень становитиме +5 - +10. Синоптики прогнозують дощ.
Спорт
16 та 17 березня вихованці клубу Тай-Сен взяли участь одразу в двох турнірах. Частина спортсменів  поїхала за перемогою до столиці Болгарії в місто Софія на міжнародний турнір Nikon Open 2019 в якому взяли участь представники 21 країни, 76 клубів та 700 спортсменів. У Львові пройшов міжнародний турнір Union Cup, який зібрав понад 960 учасників з 10 країн та 72 клубів. Честь нашого міста захищали юні спортсмени карате клубу «Тай-Сен» ». Підготували спортсме...