Відкритий лист "Агрохолдингу Мрія" народному депутату України Бурбаку М.Ю.

Народному депутату України

Бурбаку М. Ю.

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ

Шановний Максиме Юрійовичу!

У четвер, 26 квітня 2018 року, в ефірі місцевого буковинського телебачення були показані відеосюжети, в яких Ви як народний депутат України прокоментували діяльність ТОВ «МРІЯ ФАРМІНГ БУКОВИНА» – сільськогосподарського підприємства, що входить у склад Агрохолдингу «МРІЯ» та працює на території Чернівецької області. Із сюжетів ми дізналися, що, за Вашими словами, представники ТОВ «МРІЯ ФАРМІНГ БУКОВИНА» начебто неправомірним чином здійснюють тиск на власників земельних ділянок села Шубранець Заставнівського району, змушуючи їх силою та підкупом укладати із підприємством договори оренди.

Відповідально заявляємо, що «МРІЯ Агрохолдинг» є прозорою відкритою Компанією з європейськими цінностями, і проводить свою господарську діяльність виключно із дотриманням усіх норм чинного законодавства України, а відносини з пайовиками будує на засадах взаємної довіри та поваги, у рамках правового поля. Оскільки Ви не звернулись до нас за роз’ясненням ситуації та перевіркою фактів щодо вчинення нашими співробітниками дій, у яких Ви відкрито звинуватили їх у телевізійних сюжетах,вважаємо за доцільне і необхідне звернутись до Васцим листомз офіційною позицією Агрохолдингу «МРІЯ» з цього приводу.

Схоже, що Ви володієте недостатньою інформацією чи, скоріше, дезінформацією стосовно діяльності ТОВ «МРІЯ ФАРМІНГ БУКОВИНА», зокрема, та Агрохолдингу «МРІЯ» загалом. Ми відкриті до діалогу, і Ви завжди можете звернутися до нас за роз’ясненням питань, які хвилюють Вас як народного депутата – представника інтересів громадян Буковини. Натомість Ви поширили інформацію, яка не відповідає дійсності, і тим самим ввели в оману громадськість.

Серед іншого, Визгадалипро кримінальну справу, начебто відкриту за фактом порушень, вчинених підприємством ТОВ «МРІЯ ФАРМІНГ БУКОВИНА». Просимо Вас не бути голослівним і надати факти, які могли би підтвердити правдивість Вашої заяви. Тому що станом на сьогоднінемає жодної кримінальної справи, порушеної проти ТОВ «МРІЯ ФАРМІНГ БУКОВИНА». Принаймні, за три останніх роки ми не отримували жодного повідомлення про відкрите КП, жодного запиту від слідчого і жодної ухвали слідчого судді.Ці дані і Ви легко можете перевірити це у Державному реєстрі.

Відповідно, просимо Вас такожпідтвердити фактами Вашу заяву про погрози на адресу пайовиків з боку працівників Агрохолдингу. «МРІЯ» –компанія з міжнародними власниками і європейськими цінностями. Ми цінуємо нашу добру репутацію, подібні методи роботи не застосовуємоі вважаємо їх неприпустимими.

Ми не заперечуємо, що неодноразово надавали сільським громадам безповоротну благодійну фінансову допомогу, в тому числі – адресну. Однак вважаємо відвертою маніпуляцією те, що таку допомогу Ви називаєте «підкупом», адже сьогодні село, як ніколи, потребує підтримки від бізнесу. І «МРІЯ», як Компанія з високим рівнем корпоративної соціальної відповідальності, маючи затверджений відповідний бюджет, цілком офіційно надає таку підтримку громадам в рамках своєї соціальної політики, і продовжуватиме її надавати, при чому, на всіх територіях своєї присутності, а не вибірково. Адже «МРІЯ Агрохолдинг» вже більше 20 років успішно працює і обробляє землю не лише в 60 згаданих Вами селах, а в більш ніж 800 населених пунктах у 6 областях Західної України. Ми своєчасно, і в повному обсязі, виплачуємо орендну плату та всі податкові відрахування, а також на постійній основі надаємо фінансову благодійну допомогу місцевим громадам на реалізацію різних соціальних проектів. Вся інформація про діяльність Компанії є відкритою, детальний звіт як за цей рік, так і за попередні періоди Виможете знайти на офіційному сайті «МРІЇ» http://mriya.ua. Так,за 2017 рік Агрохолдингсплатив до бюджетів усіх рівнів 443,8 млн грн. податків, а на реалізацію соціальних проектів спрямував 21,5 млн грн. В тому числі, у Чернівецькій області за 2017 рік податків сплачено нами на суму 52,23 млн грн. (з них у Заставнівському районі – 14,79 млн грн.), а сума соцінвестицій Компанії сягнула 2,37 млн грн. (з них у Заставнівському районі – 733,36 тис. грн.)

Також доводимо до Вашого відома, що ТОВ «Агрофірма ім. Суворова» входить до складу Агрохолдингу «МРІЯ» починаючиіз 2012 року. Станом на 2015 рік у структурі Агрохолдингу налічувалось понад 140 юридичних осіб. З метою забезпечення прозорості організаційної структури Компанії і приведення її у відповідність з європейськими нормами було прийнято рішення про скорочення кількості юридичних осіб шляхом об’єднання їх за територіальним принципом: в одній області – одна юридична особа. Так, на території Тернопільської області усі підприємства «МРІЇ» об’єднані в ТОВ «МРІЯ ФАРМІНГ ТЕРНОПІЛЬ», в Івано-Франківській – у ТОВ «МРІЯ ФАРМІНГ КАРПАТИ», у Львівській – ТОВ «МРІЯ ФАРМІНГ ЛЬВІВ» і т. д. У тому числі, у Чернівецькій областівсі підприємства, що належать Агрохолдингу, вирішено об’єднати в одну компанію – ТОВ «МРІЯ ФАРМІНГ БУКОВИНА», яка внаслідок процесу злиття (поглинання) є правонаступником усіх юридичних осіб, що до неї увійшли, зокрема – і ТОВ «Агрофірми ім. Суворова». Звертаємо Вашу увагу, що спрощена юридична та організаційна структура Агрохолдингу «МРІЯ» не лише підвищує прозорість Компанії, а й забезпечує більш ефективну взаємодію з громадами та місцевими органами влади, насамперед – в питаннях оподаткування та звітності. Кожна юридична особасплачує податки на тій території, на якій працює і зареєстрована.

Тепер хочемо прояснити ситуацію, що виникла безпосередньо у Заставнівському районі. У селі Шубранець «МРІЯ» працює вже більше 6 років. У Компанії є дійсні зареєстровані договори оренди земельних паїв, укладені на один із структурних підрозділів «МРІЇ» –«Агрофірму ім. Суворова», що діють до 2023-2024 року. У зв’язку зі зміною організаційної структури Компанії ми прийняли рішення ініціювати дострокове переукладенняцих договорів оренди на ТОВ «МРІЯ ФАРМІНГ БУКОВИНА» (до складу якого в поточному році увійшла «Агрофірма ім. Суворова»). Це означає, що фактично орендар залишається той же – це Агрохолдинг «МРІЯ», просто відбулася змінаназви компанії. Паралельно ми переглянули ставку орендної плати, і запропонували нашим пайовикам у Шубранцінові договори укладати з нами на нових, кращих і вигідніших умовах. Пайовики підтримали нас, і на даний момент в селіШубранецьТОВ «МРІЯ ФАРМІНГ БУКОВИНА» перепідписала більше 90% своїх договорів оренди. При цьому звертаємо Вашу увагу на термін дії договорів оренди, на якому Ви робили акцент у своєму коментарі. Згідно із ст. 19 Закону України «Про оренду землі» мінімальний термін, на який може бути укладений договір оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення, – 7 років. Ви як народний депутат України зобов'язані про це знати, тому просимо Вас не маніпулювати фактами і не вводити в оману селян.

Ще раз наголошуємо, що «МРІЯ» відкрита до діалогу і готова надати всю цікаву для Вас інформацію. Сподіваємося, що спотворення фактів і неправдиві звинувачення, які пролунали на адресу нашої Компанії та її працівників з Вашого боку, є результатом лише браку інформації, а не злим умислом або спробою відстоювання інтересів нашого конкурента, який, як нам відомо, також намагається орендувати землю у селах, де вже працює «МРІЯ». Тому дозволимо собі нагадати Вам, що як представник влади Ви зобов’язаний дбати про вигоди простих людей, а не захищати інтереси недобросовісних бізнесменів, які під прикриттям гучних заяв народних обранців бажають витіснити конкурентів та завдати шкоди їх репутації.

Надіємось на Ваше розуміння, з повагою «Мрія Фармінг  Буковина»

Агрохолдинг_Мрія відкритий_лист_БурбакуМ.Ю.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі

Суспільство
На території обласної дитячої лікарні з’явилися нові зручні лавиці, на яких зможуть відпочивати пацієнти та відвідувачі, пише 0372ua. Нагадаємо, що У Чернівецькій області планують завершити будівництво мосту за місяць Під час спільної толоки, за ініціативи заступниці голови ОДА Наталії Гусак, їх допомогли встановити працівники Департаменту охорони здоров’я, обласного Управління лісового та мисливського господарства та персонал медичного закладу. Вони також...
Новини світу
Сумнозвісна присутність в Твіттері генерального директора Tesla Ілона Маска послужила натхненням для створення вірша штучним інтелектом, пише 0372.ua. Нагадаємо, що Зламали акаунти у Twitter Ілона Маска, Барака Обами, Джо Байдена: новини світу буковинцям Що іронічно, поему написали із використанням програмного забезпечення OpenAI, заснованої самим Маском. В середині липня організація OpenAI з Сан-Франциско надала кільком випробувачам обмежений доступ до ра...
Дозвілля
За початковими літерами імені, прізвища та по батькові можна дізнатися багато про особливості характеру навіть малознайомої людини. Також це хороший спосіб пізнати себе краще, визначити свої сильні та слабкі сторони, пише 0372.ua. Це дуже легкий та цікавий тест, який займе максимум хвилину вашого часу. Надсилайте його друзям, а відповіді пишіть у коментарі. Нагадаємо також, Як уникнути стресу на роботі: корисні поради буковинцям. За дослідженнями, кожна із...
Рейд
Патрульні Чернівецької області перевірили, чи дотримуються чернівчани правил вигулу собак, пише 0372.ua. Нагадуємо, про Надай перевагу у русі: у Чернівцях патрульні перевірили, як пропускають водії авто зі спецсигналами Вчора, 6 липня, інспектори патрульної поліції спільно з директором Центру стерилізації тварин перевірили, як відвідувачі одного з парків дотримуються основних вимог щодо прогулянки з собаками.⠀ У Чернівцях діють "Правила утримання домашніх...
Будівництво
У Розтоках, що на Путильщині, завершують будівництво мосту через річку Черемош, пише 0372.ua. Нагадаємо, що На Буковині відновлено роботи з будівництва мостів у с. Розтоки Спорудження планують завершити за місяць. Про це розповів голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук під час пресконференції. Повінь трохи пригальмувала роботи, але маємо дуже професійну будівельну компанію, яка навіть допомагала людям долати наслідки негоди. Зара...
Діти
На оздоровлення та відпочинок до "Артеку" на тематичну зміну "Наша земля – Україна" поїде 22 дітей пільгових категорій із Буковини. Серед них діти з багатодітних сімей, сироти та діти позбавлені батьківського піклування, пише 0372.ua. Нагадаємо, що На Буковині готуються до навчального року в режимі карантину Міжнародний дитячий центр "Артек" є закладом оздоровлення та відпочинку, перебуваючи в якому діти беруть участь у виховних, патріотичних, оздоровчих р...
Covid-19
За підсумками тижня кількість активних хворих в країні зросла на 3 915 людей. Найбільше активних хворих на 100 тис. населення зареєстровано у Львівській, Закарпатській та Івано-Франківській областях, пише 0372.ua. Нагадаємо, що Минулої доби через пневмонію померло троє буковинців Проведено 105 840 ПЛР-досліджень. Впродовж тижня (01.08 – 07.08) зафіксовано: 8 377 нових випадків; 4 303 людей, що одужали; 159 смертей від ускладнень, спричинених COVID-19.   Як...
Мережа
Сьогодні вранці, 7 серпня, компанія Vodafone успішно запустила мережу 4G (LTE 900 МГц) у Чернівецької області, забезпечивши швидкісним інтернетом ще близько 180 населених пунктів, пише 0372.ua. Нагадаємо також, що "Мінімалка" може зрости до 5 тис грн уже з вересня: про законопроєкти буковинцям. Усього мережа LTE 900 МГц від Vodafone охопила вже понад тисячу населених пунктів України. Раніше в населених пунктах, де тепер побудовано мережу LTE 900 МГц, корис...
Навчання
На Буковині дозволили роботу дошкільних навчальних закладів. Наразі із понад трьохсот дитсадків, які є в області, запрацювали тільки 10. Інші лише готуються до відкриття, про це пише 0372.ua. Однак, чи прийматимуть вони малюків, залежить від того, до якої зони за рівнем поширення епідемічної небезпеки COVID-19 потрапить регіон. На відновлення занять у звичному форматі сподіваються і школи. Наразі розробляють алгоритми освітнього процесу у нових умовах. Наг...