12:02, 6 травня 2018 р.
На Буковині митники вилучили нелегальної фурнітури майже на мільйон гривень
В пункті пропуску «Порубне» митного поста «Вадул-Сірет» буковинські митники вилучили вантаж «фурнітура для вікон та дверей», що транзитом їхав з Туреччини до Білорусі.
Вартість вилученого – 910 тисяч гривень. При огляді товаросупровідних документів з’ясували, що підпис та зображення печатки фірми-відправника на товаросупровідних документах проставили за допомогою копіювально-печатного обладнання.
Таким чином, представник перевізника вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю шляхом подання як підстави для їх переміщення підроблених документів, повідомляє прес-служба Чернівецької митниці.
За даним фактом щодо водія транспортного засобу, громадянина Республіки Білорусь, митники запровадили справу про порушення митних правил за ч.1 ст.483 Митного кодексу України. Відповідно до складеного протоколу, збірний вантаж, вагою 21222 кг вилучили.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
20:43
Вчора
19:20
Вчора
17:17
Вчора
16:20
Вчора
15:15
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
10:25, 27 червня 2024 р.
11:11, 4 січня
9
16:22, 8 січня
1
12:22, 16 січня
live comments feed...
Коментарі