• Головна
  • Буковинка стала першою на Всесвітній Гімназіаді з вільної боротьби
12:00, 9 травня 2018 р.

Буковинка стала першою на Всесвітній Гімназіаді з вільної боротьби

Буковинка стала першою на Всесвітній Гімназіаді з вільної боротьби

Вихованка Чернівецької обласної дитячо-юнацької школи Марія Винник (тренер – Сергій Одинак) відзначилася на Всесвітній Гімназіаді, яка завершується у Марракеші (Марокко).

У змаганнях із вільної боротьби наша землячка стала кращою у ваговій категорії до 49 кг. Перші місця також посіли інші українки – Тетяна Заяць (Рівненська область, до 57 кг) та Олександра Іщенко (Хмельницька область, до 65 кг). Срібну нагороду здобула представниця Закарпаття Марія Томиш (до 43 кг).

А ось Андрій Білійчук(Кельменці, тренер – Вадим Гуляк) у ваговій категорії 41-45 кг став срібним призером, пише Чернівці.спорт. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#змагання #гімназіада #вільна_боротьба
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...