• Головна
  • З початку року 3,5 тисячі буковинців забезпечили роботою
15:02, 18 травня 2018 р.

З початку року 3,5 тисячі буковинців забезпечили роботою

З початку року 3,5 тисячі буковинців забезпечили роботою

З початку року спостерігається значне збільшення кількості вакансій та зменшення рівня безробіття у Чернівецькій області.

Служба зайнятості за цей час працевлаштувала 3,5 тисячі буковинців. Про це повідомляє директор Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

«З початку року 1200 роботодавців поінформували службу зайнятості про наявність вакансій, водночас спостерігається хоч інезначне, проте все ж такипідвищення рівня заробітних плат.Роботодавці таким чином реагують на відтік кваліфікованих кадрів тим самим поліпшуючи фінансові та інші умови праці, стимулюючи співробітників залишатися в країні» - зазначає Любов Кожолянко.

За словами посадовця, служба зайнятості проводить інформаційно-роз’яснювальну роботу середосіб працездатного віку щодо можливостей та переваг офіційного працевлаштування в Україні, збільшення кількості зареєстрованих вакансій, їх укомплектування та привернення уваги широкого кола громадськості до проблеми трудової міграції українців, в тому числі нелегальної, шляхом проведення заходів із залученням зацікавлених сторін соціального діалогу.

Станом на 1 травня 2018 року навантаження на одне робоче місце складає 4 особи, в той час як у минулому році цей показник складав 7 осіб. Сьогодні служба зайнятості пропонує шукачам роботи 1,5 тис вакансій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#робота #буковинці #робочі_місця
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...