
12:42, 22 травня 2018 р.
Смітникова епопея у Чернівцях вже набула неабиякого розголосу

Нагадаємо, в самому центрі міста, на вулиці Університетській на проїжджій частині стояли 10 сміттєвих контейнерів. Педагоги навчального закладу, учні та батьки ліцеїстів вже давно просять міську владу забрати смітники з-під вікон навчального закладу.
Зрештою, за рішенням робочої групи контейнери повинні були перенести у сусідній дворик, за адресою Університетська, 20, ще 15 травня. Але ніяк це рішення виконати не вдавалося. Мешканці виступали категорично проти.
Сьогодні ж біля ліцею залишилися лише 3 контейнери. Всі інші, пояснив в.о. директора Департаменту ЖКГ міської ради Олександр Бурак журналістам асс, розіклали за різними адресами.
"Контейнери розіклали за різними адресами, щоб не створювати скупчення багатьох смітників у одному дворі. 3 контейнери лишилося саме тих, які мають бути у дворику на Університетській, 20. Там зачинили ворота і не дали доступу перенести їх. Зараз комунальники опрацьовують декілька варіантів, що робити з цими трьома смітниками. Сьогодні, сподіваємося, цю проблему вже вирішимо остаточно" - пояснив Олександр Бурак.
В той же час батьки ліцеїстів запевняють, якщо контейнери залишаться під вікнами навчального закладу, готові до активних та рішучих дій.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
21:54
Вчора
16:34
Вчора
10:19
Вчора
19:48
16 травня
10:21
16 травня
09:29
16 травня
19:25
15 травня
18:27
15 травня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
07:18, 8 травня
10:29, 6 травня
18:41, 14 травня
2
Коментарі