• Головна
  • ПриватБанк допоможе організувати незабутній відпочинок за кордоном
09:54, 24 травня 2018 р.

ПриватБанк допоможе організувати незабутній відпочинок за кордоном

ПриватБанк допоможе організувати незабутній відпочинок за кордоном

11 червня виповниться рік, як в Україні почав діяти безвізовий режим з країнами Євросоюзу. З того часу кількість країн світу, які відкривають свої кордони українцям, постійно поповнюється. З наближенням літа та періоду відпусток кількість подорожуючих в рази збільшиться, тому в ПриватБанку вирішили нагадати декілька порад, які допоможуть сповна насолодитися закордонним відпочинком.

Покупки та готівка

З карткою ПриватБанку можна оплачувати покупки та знімати готівку через банкомати в будь-якій точці світу. Найбільш надійним способом оплати товарів і послуг за кордоном є картка з чипом і фото (на ній також зазначено ім’я та прізвище власника).

Оплачувати покупки карткою набагато вигідніше, ніж знімати готівку, – у разі оплати карткою комісія не стягується. Конвертація суми проходить за картковим курсом ПриватБанку.

Власники картки «Універсальна Gold» за кордоном можуть звернутися на спеціальні телефонні лінії ПриватБанку (056 716 11 31), Visa (+1 303 967 10 96) і Mastercard (+1 636 722 7 111) з будь-яких питань.

Валюта країни

Оплачувати покупки вигідніше національною валютою країни, в якій знаходитеся. За кордоном у деяких магазинах можуть запитати, якою валютою клієнт бажає розрахуватися. Необхідно завжди обирати валюту країни перебування. Якщо ціна виставлена в євро, а картка у гривні - з картки буде списано еквівалентну суму в гривні за курсом ПриватБанку без будь-яких комісій.

Квитки на літак, потяг, автобус

Забронювати та придбати квитки на будь-який вид транспорту можна дуже просто та швидко на квитковому порталі ПриватБанку bilet.pb.ua або в Приват24.

Приват24

За кордоном, так само як і в Україні, можна користуватися послугами дистанційного банківського обслуговування. Перед поїздкою необхідно безкоштовно підключитися до Інтернет-банку Приват24 для того, щоб мати можливість перераховувати гроші рідним, здійснювати будь-які платежі, заблокувати картку в разі її втрати, змінити ліміт витрат та багато іншого.

Туристичне страхування

Захистити себе та близьких від непередбачених ситуацій за кордоном можна, оформивши поліс туристичного страхування. З його допомогою можна буде отримати медичну допомогу в будь-якій точці світу. При раптовій хворобі або настанні нещасного випадку страхова компанія допоможе знайти лікарню, оплатить лікування і в разі необхідності супроводить застрахованих осіб на батьківщину. Страхове покриття – до 50 000 євро. Наявність страхового поліса – обов’язкова умова для отримання шенгенської та інших типів віз.

Оформити поліс туристичного страхування можна у власному Приват24 або на сайті банку.

Якщо загубили картку

При втраті платіжної картки потрібно негайно зв’язатися з ПриватБанком і заблокувати картку. Це можна легко зробити за допомогою Приват24 у власному смартфоні. Якщо ж телефону чи планшету при собі немає, можна попросити своїх товаришів, туристів або навіть випадкових перехожих зателефонувати на спеціальну лінію підтримки: +38 (056) 716 11 31.

В оператора контактного центру можна також дізнатися телефон та адресу найближчого консульства або посольства України, а також контакти туристичної поліції країни, де Ви знаходитесь.

Візові країни

Якщо ж українці плануватимуть поїздки до країн, які ще вимагають оформлення візи, то отримати необхідні фінансові документи для її оформлення дуже просто. Довідку для посольства можна безкоштовно замовити в Приват24 (меню «Усі послуги» -> Послуги -> Сервіс довідок») і самостійно її роздрукувати. У шаблоні вже стоятиме печатка та факсиміле, тому даний документ можна відразу надати в посольство.

Попереджати банк про свій від’їзд не потрібно

Раніше, щоб уникнути проблем з розрахунками і задля безпеки карток клієнтів, потрібно було попереджати свій банк про час та маршрут подорожей. Віднедавна цього робити вже не потрібно, адже ПриватБанк на постійній основі здійснює моніторинг типових та нетипових операції за картками та рахунками клієнтів, задіюючи максимальний ступінь захисту.

Перед поїздкою за кордон бажано заздалегідь зберегти на мобільному пристрої або роздрукувати контакти посольств та консульств України за кордоном - http://mfa.gov.ua/ua/consular-affairs/travel-advice .

ПриватБанк бажає вдалої подорожі та гарного відпочинку!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...