![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
12:30, 7 червня 2018 р.
У чернівецьких школах взагалі не буде проводитися жеребкування
![У чернівецьких школах взагалі не буде проводитися жеребкування У чернівецьких школах взагалі не буде проводитися жеребкування](/dist-assets/images/cap.jpg)
Раніше анонсувалося, що після того, як школа прийме всіх першокласників, які живуть на території її обслуговування, решту вільних місць будуть заповнювати шляхом жеребкування.
Однак у Чернівцях у цьому потреби немає.
- У чернівецьких школах взагалі не буде проводитися жеребкування. Перші класи вже укомплектовані. І вийшло так, що там, де є бажаючі, вже немає вільних місць. А там, де є вільні місця, немає бажаючих, - розповів асс Сергій Мартинюк, начальник управління освіти Чернівецької міської ради. - Заповнені повністю переважно гімназії. Тому жодного донабору проводити немає сенсу.
Нагадуємо, 1 вересня у 596-ти перших класах Чернівецької області почнуть навчатися 12 075 учнів. Навчатимуть їх 600 учителів.
Учні перших і других класів не оцінюватимуть. Навіть "Молодець!" вчитель писати не буде. Після першого класу школяр отримає не табель, а свідоцтво досягнень.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
16:00, 16 липня
16:01, 16 липня
16:04, 16 липня
18:56, 18 липня
18:56, 18 липня
live comments feed...
Коментарі