
15:02, 11 червня 2018 р.
Розміщення кіоску з морозивом на Театральній площі обурює чернівчан (фото)

Департамент містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради дав дозвіл підприємцю встановити кіоск з морозивом на Театральній площі.
За словами начальника інспекції з благоутрою Сергія Обшанського, міська рада щорічно проводить відкриті конкурси на сезон продажів квасу та морозива.
«За результатами конкурсу ця компанія перемогла та надала кращу і вищу ціну за місце», – коментує Сергій Обшанський.
Прикметно, що у оголошенні на сайті Чернівецької міської ради щодо проведення конкурсів на розміщення пересувних тимчасових споруд з торгівлі морозивом у переліку адрес Театральна площа не зазначається. Хоча конкурс відбувся ще 18 травня, його результати досі на сайті не оприлюднені.
Кіоск стоятиме на площі 144 дні і принесе місту лише 6 500 гривень.
Чернівчани у соцмережах бурхливо відреагували на появу цього загадкового МАФу в історичній частині міста, пише Промінь
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:32
15:00
Вчора
13:13
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
16:20, 3 липня
live comments feed...
Коментарі