![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
19:30, 11 червня 2018 р.
Поліція у Чернівцях знайшла двох літніх людей, яких розшукували родичі
![Поліція у Чернівцях знайшла двох літніх людей, яких розшукували родичі Поліція у Чернівцях знайшла двох літніх людей, яких розшукували родичі](/dist-assets/images/cap.jpg)
У п’ятницю, ввечері 8 червня 2018 року, на службу 102 надійшло повідомлення про розгублену жінку на вул. П. Орлика.
Літня жінка не могла пригадати ані точних контактних даних, ані адреси проживання. Згодом, вона все ж згадала та повідомила поліцейським своє ім’я.
Коли патрульні поділилися інформацією про жінку з колегами, то з’ясували, що один із працівників Управління її впізнав. Поліцейський повідомив, що бабуся проживає недалеко від нього і назвав адресу.
На вул. Оренбурзьку патрульні поліцейські приїхали разом з жінкою, яку одразу ж впізнали сусіди. Поліцейські з’ясували номер телефону сина, який невдовзі приїхав та забрав свою 84-річну матір, повідомляє прес-служба патрульної поліції Чернівецької області.
А в суботу, 9 червня 2018 року, близько опівночі, на залізничному вокзалі виявили чоловіка, який не орієнтувався в просторі та не міг пригадати жодних контактних даних. Коли охоронці порядку спільно з дідусем приїхали у відділ поліції – з’ясували, що чоловік розшукується як безвісти зниклий.
77-річного чоловіка патрульні доставили за адресою проживання.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
16:01
25 липня
14:04
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
16:00, 16 липня
18:56, 18 липня
18:56, 18 липня
16:01, 16 липня
18:56, 18 липня
live comments feed...
Коментарі