• Головна
  • В Чернівцях діти з пришкільного табору здійснили екскурсію в ПриватБанк
11:22, 14 червня 2018 р.

В Чернівцях діти з пришкільного табору здійснили екскурсію в ПриватБанк

В Чернівцях діти з пришкільного табору здійснили екскурсію в ПриватБанк

На початку літа, в рамках освітньої програми ЮніорБанку, учні Чернівецької гімназії №7 взяли участь в екскурсії до відділень ПриватБанку в Чернівцях. Діти знайомилися з роботою різних банківських спеціалістів, навчалися правильно користуватись платіжними картками Юніора та інноваційними сервісами ПриватБанку.

Загалом майже 150 дітей, які на канікулах відвідують пришкільний табір, відвідали Чернівецьке головне відділення, Буковинське відділення та міське відділення №13.

В Чернівцях діти з пришкільного табору здійснили екскурсію в ПриватБанк , фото-1

“Сучасні діти шкільного віку є чи не найпрогресивнішим поколінням, - розказує Інна Морозова, керівник ЮніорБанку Південно-Західного регіонального управління. - В них свої цінності та пріоритети, дуже важливу частину їхнього життя складають гаджети. Ми в ЮніорБанку не тільки розказуємо про роботу банківських відділень, але й вчимо дітей використовувати їхні гаджети для доступу до сучасних фінансових послуг, які надає ПриватБанк”.

ПриватБанк - єдиний банк в Україні, який сьогодні займає активну позицію в розвитку фінансової культури дітей та молоді та розробляє власні освітні проекти на базі Юніорбанку. З 2009 року активно практикується проведення екскурсій у відділення ПриватБанку, завдяки чому, діти формують поняття про фінансову установу, знайомляться з роботою сучасного банківського обладнання та отримують можливість відчути себе справжніми банкірами.

Детальніша інформація – на сайті www.juniorbank.ua .

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ПриватБанк #Приват24 #екскурсія #Юніорбанк #діти #картка_Юніора
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...