• Головна
  • Яку шкоду наносить буковинцям виплата заробітної плати у конвертах? (відео)
13:29, 15 червня 2018 р.

Яку шкоду наносить буковинцям виплата заробітної плати у конвертах? (відео)

Яку шкоду наносить буковинцям виплата заробітної плати у конвертах? (відео)

В.о. начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області Віталій Шпак 14 червня дав прес-конференцію для місцевих ЗМІ

– Торік мінімальна зарплата становила 3200, цьогоріч – 3700 гривень і за рахунок різниці в цій сумі відбувається ріст поступлень податкових доходів фізичних осіб і військового збору, – хвалиться нинішніми досягненнями в.о. начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області Віталій Шпак.

– Основні пріоритетні напрямки нашої роботи – це легалізація робочої сили і ліквідація такого, як на мене, ганебного явища, як виплата заробітної плати в конвертах, – додає В. Шпак. – Даний напрямок роботи є пріоритетним уже не перший рік і з кожним днем він стає усе гострішим і гострішим. Тому що зі створенням об’єднаних територіальних громад, їхній бюджет формується фактично на 80 відсотків від поступлень даного податку.

Посадовець роз’яснив, яку шкоду наносить виплата заробітної плати у конвертах: з невеликою зарплатою у 4 тисячі гривень недотримуються податкові доходи фізичних осіб і військового збору у розмірі 780 гривень і єдиного соціального внеску в розмірі 880 гривень, пише Погляд.

– За 5 місяців працівниками ДФС Головного управління нашої області було легалізовано більше 1000 людей. Взяти сумарно, то за 5 місяців поступило в бюджети всіх рівнів близько 780 тисяч податкових доходів фізичних осіб разом з військовим збором і 880 тисяч єдиного соціального внеску. А якщо ми будемо збільшувати кількість робочих місць в такій прогресії, то, відповідно, будуть збільшуватися надходження податкових доходів фізичних осіб, – розповідає В. Шпак. – Чому так гостро постало це питання цьогоріч? У Чернівцях, як і на всій Буковині, за останні роки зріс туристичний потік. Для того, щоби побувати на нашій території, людям треба десь поселитися, треба десь харчуватися. А в наших готелях і рестораціях фактично відсутні наймані працівники і ми бачимо, що не буде кому поселити, не буде кому покормити. Тож зараз підписали розпорядження про активізацію робочих груп, які створені при райдержадміністраціях, міськрадах Чернівців та Новодністровська, для того, щоби збільшити можливість виходу до суб’єктів підприємницької діяльності і на їхні об’єкти, і робити акти обстеження. Тобто такі перевірки будуть здійснюватися спільно з іншими державними службами, залучаючи до цього і місцевих активістів, і голів районних спілок підприємців, щоб все це було прозоро і всі це бачили.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Буковина #зарплата #легалізація
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...