![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
09:31, 18 червня 2018 р.
Е-квиток у чернівецьких тролейбусах запустять не пізніше 1 жовтня
![Е-квиток у чернівецьких тролейбусах запустять не пізніше 1 жовтня Е-квиток у чернівецьких тролейбусах запустять не пізніше 1 жовтня](/dist-assets/images/cap.jpg)
У Чернівцях міська рада має намір запустити можливість здійснення безготівкової оплати за проїзд у міському електротранспорті не пізніше 1 жовтня 2018 року.
Відповідна інформація оприлюднена у проекті рішення про збільшення вартості проїзду в тролейбусах, який виконком розгляне на своєму засіданні у липня, пише molbuk.ua
Зокрема, у проекті зазначається: "Безготівкову оплату за проїзд у міському електричному транспорті запровадити не пізніше 1 жовтня 2018 року".
Нагадаємо, у мерії мають намір підняти вартість проїзду у тролейбусах від 0,5 грн до 1 грн. Згідно проекту рішення, дешевше користуватися міським електротранспортом буде для тих пасажирів, які здійснюватимуть оплату безготівковою формою.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
16:01
25 липня
14:04
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
12:49, 17 липня
12:49, 17 липня
1
live comments feed...
Коментарі