![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
15:02, 20 червня 2018 р.
У Чернівцях продовжує діяти стара схема курсування маршруток
![У Чернівцях продовжує діяти стара схема курсування маршруток У Чернівцях продовжує діяти стара схема курсування маршруток](/dist-assets/images/cap.jpg)
У Чернівцях приватні підприємства, які здійснюють перевезення пасажирів у маршрутних автобусах, відмовляються виконувати вказівки міської ради щодо нововведення руху маршруток.
Сьогодні від ранку на вулицях міста продовжують курсувати маршрутки №11 і 12.
Незважаючи на анонсовані міськрадою зміни в русі маршруток, ці автобуси продовжують їздити за старою схемою, набираючи на зупинках громадського транспорту пасажирів.
За інформацією прес-служби міськради, сьогодні вранці на вулицях міста курсують по п’ять автобусів 11-го та 12-го маршрутів і три автобуси 2-го маршруту.
Як пояснив у коментарі кореспонденту molbuk.ua голова Асоціації перевізників міста Чернівців Микола Альбота, ці маршрутки продовжують курсувати у зв’язку з тим, що міськрада невчасно повідомила приватні фірми-перевізники про зміни руху громадського транспорту.
"У них є місяць на відпрацювання. Але я думаю, що вони скоро зупинять рух, тож будете ходити пішки", - сказав Альбота.
Він додав, що це питання слід адресувати не йому, а міській владі.
Альбота вважає, що для припинення чи зміни маршрутів має бути відповідне рішення виконавчого комітету, якого немає.
Раніше повідомлялося, що у мерії Чернівців заявили про зміни в русі чотирьох автобусних маршрутів та внесення нової схеми руху автобусів за 8-ма маршрутами. Ці зміни мали почати діяти сьогодні, 20 червня.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
16:01
25 липня
14:04
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
16:04, 16 липня
18:56, 18 липня
15:58, 16 липня
18:56, 18 липня
16:02, 16 липня
live comments feed...
Коментарі