• Головна
  • У Чернівцях відремонтують адмінбудівлю кладовища
16:31, 27 червня 2018 р.

У Чернівцях відремонтують адмінбудівлю кладовища

У Чернівцях відремонтують адмінбудівлю кладовища

Пропозицію збудувати підземний контейнерний майданчик 26 червня підтримала міська рада та внесла відповідні зміни у програму «Комфортне місто».

Майданчик вартістю 1,5 мільйона гривень планувалося збудувати на вул. Університетській,20. Однак депутати змінили місце його розташування, запропонувавши збудувати майданчик на вул. М. Заньковецької, 2. Вирішено також у цьому році передбачити 939 тисяч гривень на капітальний ремонт адміністративної будівлі кладовища на вул.Кишинівській, яка була пошкоджена пожежею.

Додатково передбачено 200 тис. грн. для облаштування зовнішнього освітлення у сквері на вул. Вересневій, по 300 тис. грн. – на будівництво зливової мережі на вул.Січових Стрільців,38 та мосту на вул.Широкій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кладовище #ремонт
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...