• Головна
  • Власник салону краси у Чернівцях сплатить 600 тис. грн. штрафу за неоформлених працівників
20:01, 29 червня 2018 р.

Власник салону краси у Чернівцях сплатить 600 тис. грн. штрафу за неоформлених працівників

Власник салону краси у Чернівцях сплатить 600 тис. грн. штрафу за неоформлених працівників

Факти неврегульованих трудових відносин встановлено у товаристві з обмеженою відповідальність, що займається підприємницькою діяльністю у Чернівцях.

Інспекційне відвідування відбулося за результатами перевірки суб’єкта господарювання фахівцями Головного управління Державної фіскальної служби України у Чернівецькій області.

Під час інспекційного відвідування ТОВ, головні державні інспектори Держпраці виявили не задекларовану зайнятість 5 працівниць, котрі надавали клієнтам закладу перукарські послуги.

Жодного документа щодо врегулювання трудових відносин між товариством та працівницями надано не було. Працівниць було допущено до роботи без укладення трудових договорів, оформлених наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівників на роботу.

Штрафна санкція за використання не задекларованої праці, накладена посадовими особами Управління Держпраці у Чернівецькій області на роботодавця, склала суму у розмірі 558 450 гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чернівці #працівники #штраф
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...