
13:02, 5 липня 2018 р.
Петиції щодо курсування маршруток у Чернівцях набрали більше 250 голосів

Електронна петиція щодо курсування автобусних маршрутів №11 та №12 набрала 260 голосів, а петиція щодо невкорочення автобусного маршруту № 9 набрала 257 голосів. Про це йде мова на сайті Чернівецької міської ради.
Згідно п. 1.2 розділу ІІІ «Положення про електронні петиції у місті Чернівцях», звернення буде зареєстровано та розглянуто в порядку, передбаченому для розгляду звернень громадян виконавчим органом міської ради та невідкладно передано відповідному органу чи посадовій особі.
Згідно п. 2.1 розділу ІІІ «Положення про електронні петиції у місті Чернівцях», електронна петиція буде розглянута впродовж 10 робочих днів з дня оприлюднення.
Згідно п. 3.1. розділу ІІІ «Положення про електронні петиції у місті Чернівцях», електронна петиція після її реєстрації розглядається органом або посадовою особою, яким вона подана. На розгляд запрошується ініціатор, якому надається право представляти свою електронну петицію. Ініціатор може делегувати право представляти свою електронну петицію представнику.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
20:55
Вчора
20:22
Вчора
19:15
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
00:00, 17 березня
10:04, 21 березня
34
11:31, 19 березня
10:04, 21 березня
38
06:59, 20 березня
live comments feed...
Коментарі