
11:00, 8 липня 2018 р.
Зіштовхнулися маршрутний автобус і мікроавтобус. Подробиці ДТП на Буковині (відео)

Нагадаємо, що на Буковині бус і легковик не змогли розминулись на дорозі . Як стало відомо кореспондентам 0372.com аварія сталася за участі маршрутного автобуса “Чернівці-Кіцмань” та мікроавтобусу "Фіат".
Очевидці повідомляють, маршрутний автобус виїхав на смугу зустрічного руху і, не скидаючи швидкості, врізався у “Фіат”. Водій мікроавтобуса загинув на місці.
За попередньою версією, водій маршрутного автобусу задрімав за кермом.
На місці події працювала швидка, рятувальна служба та поліція. Тіло загиблого водія "Фіату" довелося витягати з автомобіля, залучаючи спецзасоби. Також до лікарні потрапило дев’ятеро пасажирів маршрутного автобуса. З них троє у вкрай важкому стані.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:54
Вчора
15:23
Вчора
12:45
Вчора
09:41
Вчора
08:57
Вчора
20:34
4 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
19:09, 30 червня
32
17:19, 22 червня
16:20, 3 липня
live comments feed...
Коментарі