• Головна
  • Всевітній день боротьби з торгівлею людьми у Чернівцях
13:30, 31 липня 2018 р.

Всевітній день боротьби з торгівлею людьми у Чернівцях

Всевітній день боротьби з торгівлею людьми у Чернівцях

Міжнародна організація з міграції опублікувала статистику, згідно з якою 230 000 українців постраждали від рабства з 1991 року

Віталій Савкін, директор департаменту соціального захисту населення Чернівецької ОДА: «Відповідно до встановленого статусу, на сьогоднішній день в Чернівецькій області встановлено статус особи постраждалої від торгівлі людьми, це 21 особа. Потім виплачується за результатами встановленого статусу допомога, одноразова, з державного бюджету. Це три прожиткових мінімуми».

Згідно з законодавством, для отримання статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми, варто звернутися до місцевої державної адміністрації та правоохоронців. Діє такий статус до двох років, повідомляє Буковина

Мар’ян Мецкалюк, в.о. начальника відділу по боротьбізі злочинами, пов’язаними із торгівлею людьми ГУ НП У Чернівецькій області: «В першу чергу потрібно звернутися в правоохоронні органи. Там ми надамо всю інформацію потрібну, провіримо дані дії, зареєструємо їх, а також на підставі тієї інформації ми можемо попередити інші злочини, які можуть бути вчинені відносно інших осіб по даному факту».

З особою, яка постраждала від торгівлі людьми, працюють також соціальні служби.

Ельвіра Мучковська, голова ГО «СУЧАСНИК ПЛЮС»: «Ми інформаційно розповідаємо яким чином можна відновити свої ресурси, як держава допомагає, яку допомогу надає, матеріальну, фінансову підтримку, а також після цього ми намагаємося разом з центром зайнятості підшукати роботу для того, щоби людина могла відновитися економічно і вже не шукати більше роботу».

У 2018 році держава збільшила фінансову допомогу постраждалим від торгівлі людьми.

Віталій Савкін, директор департаменту соціального захисту населення Чернівецької ОДА: «На сьогоднішній день з обласного бюджету додатково до тих трьох прожиткових мінімумів з обласного бюджету тим особам, яким встановлено статус, виділено п’ять прожиткових мінімумів, це є така підтримка місцевої влади, яка розуміє важкість і всю проблематику цієї ситуації».

Протягом першої половини 2018 року поліція виявила 186 фактів торгівлі людьми, з них 108 – це сексуальна експлуатація.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чернівці #торгівля_людьми
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...